Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Idősebb nőknek bejönnek a...

Idősebb nőknek bejönnek a fiatalabb férfiak?

Figyelt kérdés

Itt most kezdem egy példával hogy kb.hogyan is gondolom ezt, 40 éves nő+20 éves férfi.

Nekem bejönnek a fiatal és az érett nők is, bár teljesen más miatt.Logikus az lenne hogy egyből érdeklődik, egyből partner a dolgokban.Fordított esetben egy idősebb férfi gondolkodás nélkül belemenne szinte akár mibe, ha egy fiatal lány flörtöl vele, pedálozik.



2021. aug. 2. 14:07
1 2 3 4 5
 21/45 anonim válasza:

25 éves nő vagyok. Nagyon hamar felizgulok. Imádom a szexet. És a #18 válasza igen csak beindított.

Amúgy ha fiatalabbról lenne szó, akkor azért 18 éves legyen már...

2021. szept. 7. 15:41
 22/45 anonim válasza:
Hàt én màr 37 éves vagyok, a férjem 30, de nem löttedt a kukija, meg semmilye sem. Sőt, rajtam sincs semmi szottyos testrész sem...
2021. szept. 7. 19:01
 23/45 anonim válasza:
*löttyedt
2021. szept. 7. 19:02
 24/45 anonim válasza:
*semmije
2021. szept. 7. 19:03
 25/45 anonim válasza:
Csak sikerül összehoznod azt a két mondatot.
2021. szept. 7. 19:08
 26/45 anonim válasza:

Hölgyeim, ha gondoljátok, akkor nyugodtan írjatok. :)


20/F

2021. okt. 4. 22:45
 27/45 anonim válasza:
#26, honnan írsz😊
2021. okt. 5. 02:26
 28/45 anonim válasza:

Na jó, ha már egy ilyen idős :) 40+os nő vagyok, akkor mondom:


Tök mindegy milyen korosztályból, ha feltűnik egy számomra bármilyen szempontból tetszetős férfi, akkor igazából csak annyi van, hogy tetszik, szóval megállapítom magamban, hogy tetszik. (Lehet ez hogy mondjuk szimpi az arca, vagy csini vékony a testalkata, vagy a hangja bejön, vagy ahogy viselkedik, bármi.)

Ha nálam jóval idősebb, akkor a gondolat, hogy de jó lenne egy olyan pár aki majd x év múlva ehhez az alakhoz lesz hasonló... Ha jóval fiatalabb, akkor meg az a gondolat, hogy na ez a srác bejött volna 10-20 évvel ezelőtt!

De hogy egyik korosztállyal sem kezdenék, még ha agyonudvarolna is....!


Ha meg korosztályombéli, kb. 40-45, akkor meg simán szerelmes leszek, de ha nem kezdeményez, akkor marad a nagy semmi. Márpedig ez a korosztály, aki független és nincs gyereke, az nem igazán a kezdeményező fajta, szóval...


Ja és nem vagyok aranyásó, hanem ilyen hülye elveim vannak, ami szerint döntök. :)


Magyarul kérdező, nem jönnek be a jóval fiatalabbak. Nem bennük keresném az igazit, az egyéjszakás világ meg nem az enyém, mert nem lenne elég számomra az az egy éjszaka! :)))

2021. okt. 18. 12:01
 29/45 anonim válasza:

Nála, bejönnek. Eéldurrannak 2 perc allatt és már mennek is ki!

N/65

2021. nov. 15. 20:17
 30/45 anonim válasza:

Figyu 22 éves vagyok és nagy vágyam, hogy legyek egy jóval idősebb nővel együtt.

Persze, nincs bajom a saját korosztályommal. Csak a kíváncsiság😃

2022. ápr. 29. 14:17
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!