Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Miért érzem ezt?

Miért érzem ezt?

Figyelt kérdés

3 hónappal ezelőtt véget ért egy komolyabb, hosszabb kapcsolatom.


Őt nagyon szerettem, de úgy érzem, hogy a mostani barátomat egyáltalán nem. Semleges érzések kavarognak bennem.


De ha egyedül vagyok, akkor minden vágyam, hogy kapcsolatban legyek.


És mikor ott vagyok, akkor mégsem kell igazán.



2021. aug. 2. 18:04
 1/8 anonim válasza:
Nem kellett volna addig új partnerrel kezdeni, amíg az előzőt ki nem heverted. Ő most csak pótlék neked. Nem irigylem.
2021. aug. 2. 18:05
 2/8 anonim válasza:

Azt mondják fele annyi idő alatt hevered ki, mint ameddig a kapcsolat tartott.

Nekem három év volt, és közel három év,mire kihevertem teljesen, megnyugodtam.

Most próbálok csak ismerkedni .

2021. aug. 2. 18:09
 3/8 Noren1989 válasza:
Tàn mert a mostani baràtod egy lelki szemetes szàmodra. Nem mondom, de a lezàràssal foglalkozni kifizetődőbb, mint jegyet venni a f@szkörhintàra.
2021. aug. 2. 18:11
 4/8 anonim válasza:

Norennel ne törődj. Iszonyat sok retardált választ ad.

Elégedetlen vagy mindig azzal az állapottal, amiben vagy. Ezért minden más állapotot, ami magad körül van, azt látod jónak és ideálisnak, annak emeled ki a pozitív részeit. Amikor viszont azokba kerülsz, akkor azok az állapotok a tiéddé válnak, de te a sajátoddal elégedetlen vagy. Így mindig csak kergeted a rajtad kívüli állapotokat, de sosem lesz semmi jó, mert először azzal kéne elégedettnek lenned, amiben vagy, és nem máshol keresni a jó élményt, hanem megteremteni abban, amiben vagy. Ha akarsz rám írhatsz.

2021. aug. 2. 18:22
 5/8 anonim válasza:
A legnagyobb hiba és a legnagyobb embertelenség volt berántani a mostani párod ebbe a körbe, egyértelműen nem vagy túl az előzőn és kihasználod a mostanit. Az élet meg ezt visszaadja, csak szólok! Ha nem tudsz egyedül lenni 3 hónapot sem, ne várd, hogy egészséges kapcsolatod lesz bárkivel, mindenki csak pótlék lesz a számodra.
2021. aug. 2. 18:53
 6/8 anonim válasza:
Várnod kellett volna, amíg feldolgozod a csalódást, nem leszel úgy sosem kerek egész, ha mindig mások társaságában akarsz lenni.
2021. aug. 2. 19:48
 7/8 anonim válasza:
Azért érzed ezt mert az előző barátodé nagyobb volt meg jobban szanaszét is tudott kefélni vele. Csak hát az kihajított,te meg egyből ráültél az elsőre ami adódott most meg pislogsz hogy miért nem olyan jó.A megoldást te is tudod,próbálgatni kell a károkat sorban egymás után aztán majdcsak jó lesz megint valamelyikkel.
2021. aug. 2. 20:39
 8/8 anonim válasza:
Ezt úgy hívják hogy kapcsolatfüggőség.
2021. aug. 2. 23:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!