Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért akarok meghalni amikor...

Miért akarok meghalni amikor nem is érzem magam szarul?

Figyelt kérdés

Hali,

Egy ideje folyamatosan megszeretnék halni. Őrült vagyok, vagy mi bajom lehet? Nem vagyok depressziós, nem érzem magam szomorúnak, magányosnak, nincsenek lelki gondjaim. Régen (kb egy éve) eléggé depis voltam, aztán minden helyre jött de a halálvágy megmaradt.

Amikor a halálra gondolog mindig elfog egy kellemes érzés és olyan nyugodtnak érzem magam. Sokat álmodok is arról hogy meghalok vagy hogy megszeretnék halni de nem jön össze. Gondolkodtam azon hogy öngyilkos leszek de az csak nekem lenne jó. Nem akarok egy önző köcsög lenni aki még csak nem is volt depressziós és még is meghalt és fájdalmat okozott másoknak.

Tehát két kérdésem lenne:

Szerintetek miért érzem ezt az érzést?

Őrült vagyok? Ez mennyire normális?



2021. máj. 29. 21:44
 1/4 exronin ***** válasza:
0%
Szólj anyádèknak, hogy foglalkozzanak veled és adjanak több házimunkát, mert unatkozol.
2021. máj. 29. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Közhelynek hangozhat, de az a lényeg, hogy olyan célt, kihívást kellene keresned, amely leköt, értelmet ad az életednek. Vannak, akik nem tudják feldolgozni a gondtalan életet, - kihívások elé kell állniuk annak érdekében, hogy hasznosnak érezzék a létüket.
2021. máj. 29. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Tippre kb. 13-17 éves lehetsz (jó lenne pontosan tudni). Nem ritka, néha így jelenik meg a menekülés, az identitási probléma, vagy hasonló kamaszkori gondok. Sőt, egész szubkultúrák jöttek létre erre az érzésre alapozva. Ne gondold túl, ki fogod nőni.
2021. máj. 29. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mert tudod ,hogy van menny meg pokol es a turelmetlenn kiváncdiság bbassza a csőrod tipikus alap ugyan ez
2022. júl. 30. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!