Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért van az, hogy rengeteg...

Miért van az, hogy rengeteg barátom van (és testvérem meg rokonom is) és mégis egyedül érzem magam?

Figyelt kérdés

2021. máj. 14. 15:19
 1/4 anonim ***** válasza:
82%
Mert ezek csak haverok akkor, nem igazi barátok. Senki nincs hozzád igazán közel, olyan, akinek mindent el tudnál mondani. Sokan vagyunk így.
2021. máj. 14. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem hatalmas a rokonságom, vannak barátaim is, voltak is mindig, de egész életemben bazi magányos voltam.

Ikergyereknek indultam amúgy, azt mondják, az okozhat ilyet, hát nem tudom.


Most a vőlegényemmel érzem először az életben, hogy nem vagyok egyedül, nagyon nagyon szoros a kapcsolatunk, nemcsak mint férfi kötődök hozzá, hanem mint a másik felem.

Ugyanakkor mindig van bennem egy kicsi űr, valami nagyon furcsa magányosság, de nem törődök vele, ez lehet a régi traumák miatt is.

2021. máj. 14. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem tudod értèkelni a jelenlétüket.
2021. máj. 15. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Velem is volt ilyen, volt rengeteg haverom, 25-30 is, állandó bulizàs, bandàzàs, erről szólt az életem. Mégis magányosnak éreztem magam, tudtam valahol, hogy ez mind csak haver. Be is bizonyosodott, egy ember ellenem fordította mindet, azóta se beszélek eggyel sem, pedig évek teltek el. Te is ezt érzed, valahol magadban pontosan tudod, hogy egyik sem igaz barát, csak maximum haver. Igaz barátot nagyon nehéz találni, de ha van, akkor elég belőle egy is.
2021. máj. 27. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!