Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Sokan vannak akik 20 felett...

Sokan vannak akik 20 felett találnak először párt?

Figyelt kérdés

gáz vagyok hogy sulis koromban nekem nem jött össze?

Ti ismertek olyat akinek 20 felett lett első kapcsolata és boldogok?


2021. aug. 5. 19:47
 1/8 anonim válasza:
Ismerek. Irigylem is, én lassan 30 vagyok, és még semmi.
2021. aug. 5. 19:54
 2/8 anonim válasza:

miért lenne gáz? az a gáz, hogy ezt gondolod,és ez megy az ismerkedés rovására.

Úgy mondod,mint ha 20 évesen már neked is várnod kéne a segíjre, megszámlálhatatlan inbred puja után...

ha kan vagy, legyél kicsit nyomulósabb, a nők sem a partvisba akarnak ülni,hanem egy szép kékeresbe

ha nő vagy, akkor meg írj rám,imádom a virgingalacticot (és amúgy is vonzó,ha nem rakod oda magad mindenkinek nő létedre)

2021. aug. 5. 19:55
 3/8 anonim válasza:
Nekem is 20 éves korom után jött az első. Egyáltalán nem zavart, hogy gimiben nem jött össze. Nem mértem magam másokhoz.
2021. aug. 5. 20:36
 4/8 anonim válasza:
Reménykedjünk. :)
2021. aug. 5. 23:06
 5/8 anonim válasza:
Szerintem sokan vannak így csak nem mindenki ismeri be, mert kudarcként élik meg. Egyáltalán nem tartom gáznak, ha valakinek még nem volt párkapcsolata, millió oka lehet. Én sem randizgattam tiniként, az első kapcsolatom pont 20 évesen kezdődött és majdnem 2 évig voltunk együtt. A környezetemben is vannak olyanok, akik a húszas éveikben találkoztak az első párjukkal. Néhányan még mindig együtt vannak és már össze is költöztek, mások szakítottak és továbbléptek.
2021. aug. 6. 10:42
 6/8 anonim válasza:
Semmi gond nincs ezzel. Sőt... inkább az nem normális hogy már 13-14 évesen szexelnek
2021. aug. 6. 13:16
 7/8 anonim válasza:
Én ha találok valaha valakit az fix 20 éves korom után lesz csak ,tekintve hogy már betöltöttem a 20at :D
2021. aug. 6. 21:04
 8/8 anonim válasza:
Betegek...
2021. aug. 7. 15:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!