Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Rák csillagjegyűek miért...

Rák csillagjegyűek miért találnak nehezen magunknak párt? Ne azt mondjáktok horoszkóp hülyeség! Egyik unokatestvérem is Rák férfi és még szűz mindketten 21èvesek vagyun és mindketten Szűzek vagyunk még

Figyelt kérdés
2020. okt. 16. 14:10
1 2 3 4
 1/39 A kérdező kommentje:
És mindketten Rák vagyunk
2020. okt. 16. 14:10
 2/39 anonim ***** válasza:
73%
Én rák vagyok. Én is nagyon nehezen találtam magamnak párt. Már van párom, de régebben amíg csak "pasiztam" sokszor megkaptam, hogy nagyon érzelgős vagyok vagyis nem érzelgős csak nekem a szeretet és a lélek volt fontos ezért sokszor ész nélkül csináltam dolgokat, olyanokat amiket a "szívem diktál". Nagyon nagy érzelmi túl tengésem van, nekem az ésszerűség egy fogalom ami "nem tudom mit jelent". Bármi van a szívemre hallgatok és a végletekig az őrület határáig tudok valakit kergetni ezzel a felfogásommal. Ez nagyon sok embernek vissza taszító és rá akaszkodó viselkedés ami igaz is. De én személy szerint rettentően szeretet éhes vagyok, könnyen sértődő, harag tartó, viszont nagyon tudok szeretni, nehezen engedek el... Egy káosz vagyok emberileg 😂 nem tudom ezt a horoszkóp befolyásolja e vagy csak simán őrült vagyok. 22/L
2020. okt. 16. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
43%

Igen, előző ilyen egy Rák.


Meg mellé sunyi, kígyó is.

2020. okt. 16. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
49%
Azert, mert a lunar (Rak) archetipus erzelmes, befogado, feminin jegy, emiatt ferfi szulott kepleteben nem kedvezo, ha Rak tulsuly van.
2020. okt. 16. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
82%
En rak vagyok, es annyi part tudnek talalni magamnak, amennyit akarok, ha akarnam, minden heten mast hoznek haza, de komoly kapcsolatra is akadna ember. (Jelenleg is kapcsolatban vagyok, de ez nem mindenkit riaszt el attol, hogy kifejezze a szandekait.)
2020. okt. 16. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
60%
Ja, elozo vagyok, en sem vagyok bizalmatlan az erdeklodokkel, ha szingli lennek, szerintem ki is hasznalnam (egy rovid ideig), hogy lefekudhetek sok emberrel, kulonosebben nem gondolom ugy, hogy szexelni csak komoly kapcsolatban lehet, nem vagyok tul erzelgos ember alapbol.
2020. okt. 16. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
100%

Nekem előző pasim rák volt.

Se előttem se utánam nem volt gondja a csajozással.Igazából mint kiderült mellettem sem volt gondja ezzel.:D

2020. okt. 16. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
100%
Mi a rák?
2020. okt. 16. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
46%

7 es. Na ezek a Rákok.

Szeretik sajnaltatni is magukat.

2020. okt. 16. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
100%
rák vagyok, én is és a húgom is. nekem sose volt probléma párt találni, de szingli is voltam sokat. jellemzően sose kellett keresnem azt az embert akivel kapcsolatba léptem. húgom 3 évvel fiatalabb nálam, soha nem volt egy komoly kapcsolata sem, a leghosszabb pár hónapos volt. jelent bármit is a horoszkóp? természetesen nem.
2020. okt. 16. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!