Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért nem akar senki valóban...

Miért nem akar senki valóban ismerkedni?

Figyelt kérdés
Mindenki eljátssza a nagy magányost, sajnáltatja magát, neki mennyire rossz és nincs kihez szóljon. Szívesen menne helyekre, szívesen túrázna, de nincs kivel. Aztán mikor hívom, gyere, találkozzunk, akkor hirtelen nem ér rá, már nem is magányos, most dolga van és még más kifogások hada. Ezek szerint csak nekem hiányoznak valóban a személyes kapcsolatok, másnak egyátalán nem, mert folyton a kibúvót keresik. Másnak jó az internet, vagy igazából mindegy, mert csak divatból magányos.

2017. dec. 17. 16:45
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
59%

Fogalmam sincs. Talán elején le kell fektetni mi célból időspórolásnak.

Én mindig leírom az elején, hogy nőkkel ismerkednék és kapcsolat céljából.

Így nem pazarlom az időt azokkal, akik mást keresnek.

2017. dec. 17. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
0%
Lány vagy? :)
2017. dec. 17. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
41%

Én pont olyat keresek, akivel nem kell találkozni.


Ebbe mondjuk az is benne van, hogy nem szívesen mutogatom magam, mert kövér vagyok, és bár nem kapcsolatot keresek, tudom, hogy barátkozás szempontból is lenézik az ilyet.

2017. dec. 17. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
47%
Bíro hogy az ilyen kérdéseknél azonnal beindul mindenkiben a kérdés hogy "P..nád van? Mert akkor megyek" :D
2017. dec. 17. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
81%
Amúgy ez tipikusan olyan dolog hogy valaki azért magányos mert adott emberek társaságára vágyik és nem akárkiére.
2017. dec. 17. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
91%
Szívesen menne helyekre csak veled nem. Vagy ha azt érzed minden klappol köztetek, lehet besértődött valamin és most ilyen gyerekes módon vág vissza. Vagy kíváncsi meddig vagy kitartó
2017. dec. 17. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Rendszerint a nemmel és a korral van baj ilyen tekintetben.
2017. dec. 17. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

Én is próbáltam már sokakkal ismerkedni, de valahogy az utolsó pillanatban mindenki lemondta a találkozót, pedig én a való életben szeretnék barátkozni, és nem itt. Ha pesti vagy, kérlek írj.


25f

2017. dec. 17. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
44%
Én eddig akivel beszélgettem barátkozás céljából, az vagy csajozni akart; vagy nem is barátot keresett, csak valakit, akinek minden egyes szavába beleköthet, és lenézze; vagy pedig túl erőszakos volt. Menjünk, miért nem, mondjad, csináld, küldd - mint aki megszokta, hogy mindig minden úgy megy, ahogy ő akarja.
2017. dec. 17. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
88%
Valószínűleg nem vagy nekik szimpatikus kinézetre. Ennyi az egész.
2017. dec. 18. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!