Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Mi a legjobb program egy lánnyal?

Mi a legjobb program egy lánnyal?

Figyelt kérdés

Nyár elején ráírtam és beszélgettünk egy jót. Most, nyár végén elhívtam meginni valamit és igent mondott. Később sétáltunk és hazakísértem Felajánlotta, hogy ezt többször meg kéne ismételni de nem tudom, hogy hova kéne vinni.

Ja és cukinak hívott és ahogy említettem ő ajánlotta fel, hogy még találkozzunk, ez jelenthet valamit? 16/F



2021. aug. 15. 17:23
 1/8 anonim válasza:

Nagyon is jelent :)


Város, falu? Most 20-a környékén biztos van egy csomó program, vásár, miegyéb. Van a környéken valami természeti dolog? Tó, domb, egyéb.

Konkrétumokhoz tudni kellene, mi érdekli.

2021. aug. 15. 17:42
 2/8 A kérdező kommentje:
Mindketten városban lakunk de nem ugyanabban. Van kicsit messze egy tó és közelebb egy park. Ki kéne sétálnom vele a tóhoz?
2021. aug. 15. 17:51
 3/8 anonim válasza:
Egyelőre inkább a városban valahol.
2021. aug. 15. 17:54
 4/8 anonim válasza:
Vidd el piknikezni, vagy nézzétek este a csillagokat
2021. aug. 17. 19:45
 5/8 A kérdező kommentje:

Nem leszünk addig a városban hogy lássuk a csillagokat. A piknikezésen kívül más ötlet?

Vagy az nem jó ha megint megiszunk valamit csak máshol?

2021. aug. 19. 12:04
 6/8 anonim válasza:
Vidd el kajalni, állatkertbe, moziba, vagy csak szimplán nezelodjetek a városban
2021. aug. 19. 12:22
 7/8 A kérdező kommentje:
Szerinted jó ötlet kivinni a parkba? Kicsit messze van
2021. aug. 19. 12:25
 8/8 anonim válasza:

esetleg kérdezd meg őt, hogy inkább csak egyetek/igyatok valahol a városban, vagy van kedve sétálni egyet a parkba/tóhoz.

így te felvetsz lehetőségeket, neki pedig módot adsz rá, hogy válasszon, mihez volna inkább kedve…

2021. aug. 25. 07:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!