Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Ezen az oldalon akkor tényleg...

Ezen az oldalon akkor tényleg nincsenek nagyon lányok?

Figyelt kérdés

Nem annyira régen ki írtam ezt a kérdést: https://www.gyakorikerdesek.hu/ismerkedes__tarskereses__1121..


És rám is írtak.De csalódnom kellett. Mert mikor már eljutottunk odáig, hogy insta vagy messenger ismerkedés. Akkor vagy nem tortent utána semmi. Vagy Pedig egy Kép/profilkép nélküli lány jelölt be ismerősnek. Amikor irtam, hogy kuldjon kepet magarol. Akkor meg no válasz. Ha meg már csak barátkozásrol van szó legalább lássam már, hogy lány az illető. Ha meg párkapcsolatról akkor főleg. Mert nem tudom egyeseknek miért jó az, hogy feljönnek ide. Kiadják magukat egy lánynak mégpedig úgy, hogy ők ilyen szépek meg stb. Aztán meg kiderül, jobbik esetben, hogy nem szép egyatalan. Rosszabbikba meg, hogy nem is lány az illető. Esetleg még az jöhet szóba, hogy elkényelmesedett pcsa az illető. Aki úgy gondolja nem kell interneten ismerkednie. Holott közben lehet, hogy lehetnék olyan jó vagy akár jobb mint a környezetedben a elő fiúk. Pláne, hogy van egy egyedi stíllusom. De ezt általában akkor lehet észre venni rajtam, főleg online. Ha már jobban bele len dűltünk a beszélgetésbe, ismerkedésbe. És éppen jó, humoros kedvemben vagyok. De egyébként nem igaz az, hogy ilyen kevés lány van. Vagy mégis mivan ennyire zárkozottak vagytok? Sajnos már ez is azt bizonyítja, hogy kevés nálunk a normális lány. Ha már azzal is szórakozni lehet, hogy valaki lánynak adja ki magát.



2021. aug. 26. 14:11
1 2 3
 1/24 anonim válasza:
De vannak, csak a többség nem akar ismerkedni veled. Nem is azért, mert zárkózott, csak vagy párkapcsolatban van, vagy nem a te korosztályod, vagy nem akar itt ismerkedni vagy az is lehet, hogy nem voltál neki szimpatikus a leírásod alapján.
2021. aug. 26. 14:35
 2/24 anonim válasza:
Ezen az oldalon lányok is vannak.
2021. aug. 26. 14:36
 3/24 anonim válasza:
Én lány vagyok, csak pl nem az országban élek. Nem nagyon érdemes itt az oldalon lebegtetni hogy lány vagy, mert lerohannak az incelek meg a kanos uriemberek. Ez a válaszom után is vagy 5-en rám fognak írni, mondjuk én leszek a leghálásabb ha nem teszik. L
2021. aug. 26. 14:39
 4/24 anonim válasza:
Vagyunk, csak nem azért, hogy ismerkedjünk.
2021. aug. 26. 14:56
 5/24 anonim válasza:
Sokan vagyunk itt nők. De olyan kis fiatal vagy , legalábbis gondolkodás alapján.
2021. aug. 26. 15:00
 6/24 anonim válasza:
Ez a rovat csak egy újabb lehetőség, hogy zaklathassanak valakit privátban. Az online társkeresés annyira eldurvult és leállatiasodott, hogy a valóban társkereső nők egyre inkább átvonulnak a fizetős oldalakra.
2021. aug. 26. 15:00
 7/24 anonim válasza:
Vagyunk itt bőven, csak én személy szerint nem akarok ismerkedni senkivel, meg sokan mások sem.
2021. aug. 26. 15:02
 8/24 anonim válasza:
Amúgy igen ,kirak egy pasi ide egy társkeresős szöveget. Oda ír egy vagy több nő ,akinek elkezdenek írógatni más pasik is ,hogy hány éves vagy,hogy nézel ki .... és egyre betegebbek az emberek. Némelyik olyan beteg állat ,hogy elgondolkoztam már százszor rajta hogy inkább homoszexuális leszek ,hátha a nők normálisabbak.
2021. aug. 26. 15:03
 9/24 anonim válasza:
8-as jó a válaszod.
2021. aug. 26. 15:06
 10/24 anonim válasza:

"Mert nem tudom egyeseknek miért jó az, hogy feljönnek ide. Kiadják magukat egy lánynak mégpedig úgy, hogy ők ilyen szépek meg stb"


Unatkoznak, és jó bulinak tarják ha pár órára mások szerepébe bújhatnak.. Közben persze jól kinevetik az illetőt.

Én már régóta, lassan 10 éve járok az oldalra szóval nem újkeletű dologról van szó.

Éppen ezért ha pár üzenetváltás után "komolyabbra fordulna" a beszélgetés, akkor csakis kizárólag valami fényképes bizonyíték után folytatom.

Egyrészt sem időm, sem kedvem nincs olyan ismeretlenekre pazarolni az időt akik bárkik lehetnek az anonimitás adta lehetőségek miatt.

Kamu képekkel meg esélyük sincsen, egy sima google képkeresés, vagy az EXIF adatok kinyerése után hamar kiderül ha valaki valami kamu netes, vagy szerkesztett képpel próbálkozik.


A kérdésre pedig a válasz: vannak, de én úgy vettem észre hogy a legtöbb itteni nő besavanyodott 30-40 közötti korosztályból írogat.

Legalábbis a válaszaik alapján sokuk frusztrált, elég durva önértékelési gondokkal küszködik, és ezért másokat (leginkább a férfi társadalmat) hibáztatnak.

2021. aug. 26. 15:14
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!