Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Miért kell ezt csinálni csajok?

Miért kell ezt csinálni csajok?

Figyelt kérdés
Egy társkeresőn küldtem képet valakinek,de nem ír vissza.E-mail cimre kuldtem,de ott se ir,meg a tarskereson se ir.Pedig online van.Megha dolga is akadt,tudja,hogy varom a valaszt....mindig ezt csinaljak a nok.Mond meg pazd meg,hogy ronda vagyok és ennyi...de ne játszmázz!

2021. aug. 30. 18:11
1 2 3
 21/24 anonim válasza:
Oké! 🤗
2021. aug. 30. 19:50
 22/24 anonim válasza:

A 14-essel egyetértek tartalmi értelemben, néha kiszivárog egy-egy ismerkedést kezdeményező beszélgetés, amire az adott hölgy delikvens kulturáltan válaszol, hogy:

"Szia, köszönöm az érdeklődésed, de van párom/nem akarok ismerkedni..."

- és erre olyan viselhetetlen hangnemben válaszolnak egyesek, hogy szépen lassan - férfiként - megértettem, hogy miért nem szokott a többség annyit sem írni, mint amit fiktív válaszként írtam.

2021. aug. 31. 00:29
 23/24 A kérdező kommentje:
ma 00:29 Mit keres a fiktiv holgy tarskereson ha van parja? Meg jo,hogy megkapja a férfiaktól XD
2021. aug. 31. 06:36
 24/24 anonim válasza:
Én első sorban Facebook-üzenetekre gondoltam, de abban igazad van, hogy akinek van párja, az ne társkeresőzzön.
2021. aug. 31. 14:11
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!