Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Hány óránként használható a...

Hány óránként használható a facebook társkereső? Tegnap este használtam majd elkezdte kiírni, hogy tartsak szünetet. Azóta ezt írja. Ötletek?

Figyelt kérdés

2021. szept. 2. 20:59
1 2
 1/14 anonim válasza:
Én meg sem találtam a facen. :/
2021. szept. 3. 07:20
 2/14 anonim válasza:
Azért íra ki, mert kicsit le kellene állnod vele:)
2021. szept. 3. 11:12
 3/14 anonim válasza:
Kényszerpihenő, mert lehet, elhappolnád a többiek elől a lehetőséget:)
2021. szept. 3. 12:02
 4/14 A kérdező kommentje:
Nem bírok leállni vele annyi gyönyörű lány van rajta! :-)
2021. szept. 3. 18:15
 5/14 anonim válasza:
Én is tegnap délután körül be likeoltam olyan 100 csajt biztos és még ma reggel is ezt írja. Szerintem 24 vagy 48 óra szünet biztos kell de a 72 óra sincsem kizárva. Undorító én szerintem hogy hiába likeolgatom a csajokat úgysem fogom a fantáziájukat beindítani de még ez a facebook dating meg is szablya hogy mettől meddig likeolhatok. Mondjuk átlagos pasinak úgysincs itt esélye csak a gazdag vagy a páva fiúknak.
2021. szept. 5. 07:33
 6/14 anonim válasza:
Kérdező nagyon sok gyönyörű lány van rajta? Hát vannak az biztos de több én szerintem a kevésbé gyönyörű meg a gyerekével pózoló teltebb anyuka meg a csávójukkal pózoló kapcsolatban levő nő is, transzvesztita is van és olyanok is akiknek valamilyen kép van profilképnek berakva. Van miből választani társkereső kollega! ;)
2021. szept. 5. 07:39
 7/14 anonim válasza:
:)
2021. szept. 5. 07:48
 8/14 anonim válasza:
Gondolkoztam rajta, de azt hiszem kihagyom, mint ismerkedési forrást:)
2021. szept. 5. 07:48
 9/14 anonim válasza:

1. Csak a facebook mobilos applikációján tudod használni.


5. Hadd kérdezzem már meg: annak a 100-nak legalább a fele viszonozta a likeolgatásodat? 😂


6. Szerintem a kérdező nem ilyenekre gondolt.


Elárulom a titkot: csajként nézz ki akárhogy, naponta 100+ likeot, és nagyon sok üzenetet kapsz. Higgyétek el, bőven van miből válogatni. És itt most nem is a pénz, a szépség a lényeg, mármint a normálisabb csajoknál. Hanem az, hogy legyél egyedi és udvarias. Lehet, sőt biztos, hogy a pocakos Arnold bácsinak nem fogok visszaírni, de ha valakin látom, hogy azért ad magára, van stílusa, odateszi magát, és nem azzal indítja a beszélgetést, hogy "Szia! Mizu? Név, kor? TeCCesz!", hanem mondjuk azzal, hogy "Szia, szerinted milyen egy jó férfi, akivel szívesen eltöltenél egy délutánt?", akkor én is szívesebben írok vissza egy ilyen pasinak.

2021. szept. 14. 00:17
 10/14 anonim válasza:
9-es! Válaszolva neked 100 csajból csak 1 tudott viszonozni ami elég szomorú! Mondjuk társkereső oldaltól és a rajta szereplő emberektől mit várjak? Max ennyit! Lehet a kérdező nem ilyen válaszra gondolt de sajnos a társkeresőn a szép nőből a legtöbb kamuprofil modell profilképpel, és aki valójában szép azért megkell küzdeni. Legtöbb az teltebb nő, gyerekével pózoló anyuka, transzvesztita tb.
2021. szept. 14. 15:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!