Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Mit csináljak a szorongásommal?

Mit csináljak a szorongásommal?

Figyelt kérdés
Gyakorlatilag van egy alapszorongásom ami szerintem az életem kezdete óta velem él. Már önmagában ez is olyan mintha folyton egy súlyt cipelnék magamon. De ehhez még hozzájönnek az élet dolgai, amik szintén rátesznek az egészre nem kevés lapáttal! Elegem van a munkámból,mert egy nyomvadt dead end job, szorongok az emberi kapcsolataim miatt, szorongok az egészségem miatt, szorongok a külsőm miatt, szorongok a pénzem miatt. Szinte majdnem minden miatt.

#nehézség #szorongás #nyomásalatt
2021. szept. 7. 13:37
1 2
 1/12 anonim válasza:
Üdv a klubban!
2021. szept. 7. 13:42
 2/12 A kérdező kommentje:

#1

Te mit teszel ellene?

Engem igazából semmi sem tesz boldoggá, valódi motivációim sincsenek. Már egy jóideje céljaim se, csak vegetálok. Gondolom már rég kiégtem.

2021. szept. 7. 13:48
 3/12 anonim válasza:

Nem tudok tenni ellene. Egyre mélyebbre csúszok. Mára már konkrétan, fizikailag fáj léteznem.

Volt hogy teletömtek gyógyszerekkel jártam ezer terápián, de semmi. Most még van egy végső tervem, de aztán feladom. Képtelen vagyok egy ilyen világban létezni.

2021. szept. 7. 13:59
 4/12 A kérdező kommentje:

#3

Mi az amit leginkább nem tudsz elviselni?

2021. szept. 7. 14:04
 5/12 anonim válasza:
Írsz privátban? Ott szívesebben elmondom.
2021. szept. 7. 14:07
 6/12 anonim válasza:
Szintén zenész. Én is még egyszer megpróbálok kihozni valamit ebből a szar életből, de ha megint elbukom, akkor veszek egy jegyet Sötétországba.
2021. szept. 7. 17:05
 7/12 anonim válasza:
Szerintem az öngyilkosságnál még mindig jobb, ha mondjuk új életet kezd az ember máshol. Hisz veszteni ilyen állapotban már nem nagyon lehet. Én is ebben bízom és ezt fogom hamarosan megpróbálni.
2021. szept. 7. 17:18
 8/12 anonim válasza:
A baj velem van, nem a hellyel. Akárhová megyek, én én leszek.
2021. szept. 7. 20:33
 9/12 anonim válasza:
Ez nem feltétlenül igaz. A hely hatalmas hatással van a lélekre.
2021. szept. 7. 20:42
 10/12 anonim válasza:

Mozgás/sportolás jót tesz a léleknek is. Próbáld ki, például lépj be túratárs kereső csoportokba facebook-on, nézegesd a programokat (sokszor van ingyenes, sok fővel), javul az egészséged, megismersz új embereke, fejleszted a kommunikációs készséged. Bár ez nem megoldás minden problémára, de szerintem kezdetnek a szorongás leküzdéséhez jó irány lehet.

Életkorod?

2021. szept. 7. 23:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!