Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Napi akár 10 1mg-os Frontinra...

Napi akár 10 1mg-os Frontinra van szükségem, hogy a szorongásom és pánikrohamjaim kordában legyenek tartva, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Leszokni nem tudok, testi betegségem is van, nagyon súlyos. Tisztában vagyok, hogy ez komoly mennyiség és nem tartható tovább, ha valaki volt/van hasonló helyzetben, hogyan segítettek rajta? Magamon már nem tudok. Jövőre fejezném be a tanulmányaimat egyetemen, eleve nehéz, de így szörnyű.

2017. aug. 5. 13:49
 1/6 anonim ***** válasza:
Én leszoktam, de az kellett hozzá, h terhes legyek, anélkül szerintem nem ment volna. Szerintem keress egy jó pszichiátert, akihez járhatsz pszichoterápiára és aki beállít neked egy antidepresszánst, ha az elkezd hatni, pár hét múlva lejjebb tudjátok venni a nyugtató mennyiségét.
2017. aug. 5. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

:( Ez tényleg nem csekély mennyiség...Nem is csodálkozok, hogy rosszul vagy. Pszichiáter, mert gondolom az írja fel, mit mondott?


De a legegyszerűbb egy addiktológiai konzultáns keresése, ez annyira nagy mennyiség, hogy mindenféleképpen orvosi segítség kell hozzá....

2017. aug. 5. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha szorongásra vagy ilyesmire szeded, akkor antidepresszánst kell szedned, amellett menni fog.
2017. aug. 5. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

És mégis honan szerzed ezt a menyiséget? Aki felírja fel kellene jelenteni.

Ha meg veszed kéz alól nem tudlak sajnálni.Egyed.

2017. aug. 6. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hasonló mennyiséget szedek xanaxból. Sokszor próbáltam leszokni, 13-ig számoltam, aztán abbahagytam. Úgy gondolom, hogy ha ezzel tudok élni, akkor beveszem. Más vérnyomás csökkentőt szed vagy akár mit, amitől jobban lesz. Én így fogom fel. És nincs semmi bajom, aludni kizárt lenne nélküle. Nekem nincsenek pánikrohamaim, bipoláris vagyok. De rászoktam rendesen jó pár éve. Mellé szedem a gyógyszert amit pluszba felír a pszichiáter.
2017. aug. 7. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én naponta már most csak maximum 3 mg-ot szedek, de volt, hogy elmentem 5 mg-ig is.

Borderline személyiségzavarom, több témát érintő súlyos kényszergondolataim, PTSD, és generalizált szorongásom, pánikzavarom van pszichotikus tünetekkel.

Én nekem mellette 2 antidepresszáns fut egyszerre, Trittico és Escitil, plusz még Truxalt is szedek. És még ennyi gyógyszerrel is sokszor szétesik számomra a valóság, és nem igazán csökkennek a szélsőséges kilengések, impulzivitások, és a folyamatos szorongás sem.

2017. aug. 9. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!