Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit csináljak, ha szociális...

Mit csináljak, ha szociális szorongásom van?

Figyelt kérdés
Na szóval, én kis faliba jártam iskolába és úgy döntöttem, hogy Budapesten tanulok tovább. És mióta elkezdtem budapesten tanulni, azóta olyan érzésem van, hogy lenéznek, és ha metrón utazok és hallok valami nevetést akkor már azt hiszem, hogy rajtam nevetnek, meg hogyha egymással beszélnek akkor engem beszélnek ki. És ez annyira szarul esik, de nemtudom miért van az. És ha reggel megtörténik akkor az kihat az egész napomra. Ja és első evés gimis vagyok.
2020. okt. 19. 16:30
 1/1 anonim ***** válasza:
Gondolod tudják ránézésre, hogy hova jártál iskolába? Jöjj rendbe saját magaddal, és akkor nem fogod így érezni magad. Ugyanolyan értékes ember vagy, mint aki Budapesten járt iskolába. Senkinek nincs oka nevetni emiatt rajtad. Ha ebben magabiztos leszel, akkor elmúlik.
2020. dec. 1. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!