Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Lányok, ki szeretne ismerkedni...

Lányok, ki szeretne ismerkedni? 21F

Figyelt kérdés

Fontosnak tartom leszögezni, hogy ezt a kérdést kifejezetten társkeresési szándékkal tettem fel.

Itt gyakorikérdéseken megismertem már jópár értelmes srácot, illetve barátkoztam innen nőkkel is, akik csak barátkozni akartak, de most nem ez a célom.


Szóval...

Tudom, hogy nem sok esély van itt értelmes, értékes lányokkal találkozni, beszélgetni, de azért megpróbálom, hátha.

Budapesten élek, végzős villamosmérnök hallgató vagyok. A 11. kerületben dolgozom szoftvertesztelőként teljes állásban, egy hónapja kezdtem, eddig szeretem a munkahelyemet.

Mostanában nincs sok szabadidőm, de szabadidőmben szeretek túrázni, számítógépes játékokkal játszani, társasozni, haverokkal találkozni, dokumentumfilmeket/sorozatokat nézni, illetve néha motorozom. A későbbiekben szeretnék venni egy "komolyabb" 50-es motort, jelenleg egy Babettám van, ami, hát, kicsit gyenge.

Ezeken kívül nagyon érdekel még a történelem, illetve a geopolitika. Hogy miért? Ezt nem tudom elmagyarázni. Ez mindig is így volt, gyerekként sem volt nyűg számomra a töritanulás, hanem élvezettel olvasgattam a törikönyvet.

És, hogy miért keresek itt (is) társat?

A koronavírus (mint mindenkinek) eléggé beszűkítette a társalgási, ismerkedési, szórakozási lehetőségeimet. Én nem vagyok "bulizós" srác, kifejezetten nem szeretem a szórakozóhelyeket, de így is, nem tudtam találkozni a barátaimmal, nem volt egyetemi oktatás, sokkal kevesebb lehetőségem lett ismerkedni, ráadásul a gazdasági válság miatt melót sem találtam. Ezek mára mind enyhültek, de a társat egyelőre még nem találtam.

Ha sikerült felkeltenem az érdeklődésed, kérlek írj. Ha esetleg nem, akkor további szép napot kívánok. :)


Ui.: kérlek ne trollkodjátok szét a kérdést.



2021. szept. 10. 14:09
1 2
 1/13 anonim válasza:

Mivel nem írtad mióta nincs párod, feltételezhető, hogy még sose volt. Ha tévedek az nem feltétlenül baj... 😂😁😉

24L

2021. szept. 10. 14:45
 2/13 A kérdező kommentje:

Na igen.

Valóban, ezt nem írtam, de nem volt még párom.

A gimiben lett volna lehetőségem, tetszettem egy osztálytársamnak, de ez nem volt kölcsönös, nem tetszett a lány, kihasználni meg nem akartam.

Érettségi után az egyetemen, illetve egyetemen kívül, egyéb helyeken próbáltam aktívan ismerkedni, de hát a koronavírus közbeszólt.

2021. szept. 10. 14:50
 3/13 anonim válasza:

Mennyire jó lenne,ha a meleg körében is ilyenek lennének a társat keresők

(Bocsi az offért)

2021. szept. 10. 16:59
 4/13 anonim válasza:
Miért nem próbálkozol társkereső oldalakon?
2021. szept. 10. 17:56
 5/13 A kérdező kommentje:

#3

Mire gondolsz?


#4

Másfél éve használok társkereső oldalakat, kisebb-nagyobb megszakításokkal persze. Mostmár kb. csak poénból vagyok fent, de eddig nem igazán voltak pozitív tapasztalataim.

2021. szept. 10. 18:10
 6/13 George34 válasza:

Kedves kérdező!

Nem tudom hogy milyen jártas vagy a társkeresési tevénykedségekben, de a fent emlitett sorokat a kérdés szekcióban, feltételezem hogy nem igazán vagy jártas az öneladás témában.

Amikor egy társkeresési célból inditunk úgy mond "hirdetést", akkor csak a "nagy betűs" részeket mondjuk el magunkról, hogy az érdeklődést felkeltsük.

Most egy kicsit tömören fogok fogalmazni, de a hirdetést "szexin" kell be állítani vagy az éledbe nem fognak reagálni!

Példaként mindig a külső le írásával kell kezdeni, aztán helymeghatározás (lakhely) majd a kor, és a hobbi(k) és foglalkozás(ok) (ha vannak).

"Mesét" nem kell írni mert általában nem vonzó ha egy litiát kell végig olvasni-a hogy ki szedje a lényeget a hirdetésedből.

Ne legyen túl tömör, de túl hosszú sem a hirdetésed, ilyenkor mindig a legjobb tulajdonságaidat mondod el, és megjegyezném hogy mivel ez a kérdés/hirdetés a nők felé írányúl, ezért erősen ajánlom hogy ne írj/mondj olyat hogy "szeretek számítógépes játákokkal játszani" mert ez nem szexi, és hervasztoan hatt rájuk egy férfi íránt.

Ezeket betartva, nagyobb sikerrel jársz.

Egy Férfi társ. 34

2021. szept. 10. 19:20
 7/13 anonim válasza:
Kedves utolso,meg ha reszben igazad is van,miert ne lehetne meg a kerdezo azon joga,hogy azt es ugy mondjon el magarol,amit es ahogy szeretne? Nem feltetlenul akar mindenki minden lanytol visszajelzest kapni. Mi van,ha neki eleg nehany lany reakcioja,de ok azert irnak,mert megtetszett nekik az oszinte leiras?
2021. szept. 10. 19:24
 8/13 George34 válasza:

7-es

Egy ilyen típusú társkeresésben (online), nem a rá reagálok számát kell számolni/korlátozni hanem aképpen be állítani a kérdést/hirdetést, az hogy a hírdető a lehető legtöbb jelentkező közül válogasson.

Voltaképpen pontosan ez is a cél.

Ezzel így minden potenciális jelentkező félnek add lehetőség a hirdetőhöz.

6-os voltam.

2021. szept. 10. 19:44
 9/13 anonim válasza:

Nagyon közel lakunk egymáshoz, már-már félek, hogy átkopogsz :D


(Egy húsz éves egyetemista lány)

2021. szept. 10. 23:05
 10/13 anonim válasza:
21 evesen vegzos vagy ezt hogy csinaltad?
2021. szept. 14. 03:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!