Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Valami bevált csajozós szöveg...

Valami bevált csajozós szöveg ami tuti beválik?

Figyelt kérdés
Komoly válaszokat kèrek (gyengèbbek kedvèèrt)

2021. szept. 12. 14:03
1 2
 1/11 anonim válasza:

Nincs biztos módszer.


Van, aki vevő egy adott szövegre, van aki nem.

2021. szept. 12. 14:12
 2/11 anonim válasza:
A magabiztosság a nyerő. A humor pedig csak ha a csaj vevő rá.
2021. szept. 12. 14:24
 3/11 anonim válasza:
Nekem mostanában ami bejött: Nincs oltásim de BEJUTOK MINDENHOVÁ! Garantált a hatás.
2021. szept. 12. 14:28
 4/11 anonim válasza:
Hát kedves 3mas nem tudom de szerintem ez nagyon gyenge mert hogy ilyen szöveggel a bugyimba nem jutnál be az 100
2021. szept. 12. 14:31
 5/11 anonim válasza:

#4, Arra gondolt, hogy bejut olyan helyekre, ahova kell oltási igazolás, ezen képességével szimpátiát ébreszt olyan emberekben, akiknek szintén nincs védettséget igazoló okiratuk, egyben szeretnének bejutni ide-oda.


És ha bejuttat valakit, talán ő is bejuthat egy alsónemű alá. 🙄

2021. szept. 12. 14:38
 6/11 anonim válasza:

5-ös remek megfogalmazás, és igen,erre gondoltam :D


Amúgy 4-es, nem is akarok mindenkiébe bejutni :D

2021. szept. 12. 14:43
 7/11 anonim válasza:

"Szia"


Ha jó pasi vagy, akkor visszaköszön, és elkezdtek beszélgetni, helyzettől függ miről.

Ha nem jössz be neki, mondhatsz bármit felejtő.

2021. szept. 12. 15:08
 8/11 anonim válasza:
Ahogy 7-es írta, attól függ, hogy te is bejössz-e neki. Ha igen, akkor bármit mondasz, jó lesz. Ha nem jössz be neki, akkor is bármit mondasz, rossz lesz. Ennyi. Úgyhogy csak menjél és hajrá!
2021. szept. 12. 15:54
 9/11 Senior Séf válasza:
Komoly választ egy ilyen gyerekes kérdésre? Te komolyan annyira tartod a női nemet, hogy csak néhány bevált dumát kell bemagolni ahhoz, hogy lecsússzon a bugyi?
2021. szept. 13. 14:55
 10/11 Senior Séf válasza:

Biztos vagy benne, hogy azt se bánnád? 62 éves férfi vagyok... *-*

Egyébként meg ne a nőket átkozd, ha neked nem jut punci. Csajozni sohasem volt könnyű. (Mondom ezt közel 50 felejthető kapcsolattal a hátam mögött.) Az én időmben ugyanúgy meg kellett felelni a szebbik nem elvárásainak, mint manapság. Ugyanúgy meg kellett tanulni "nőül", ugyanúgy meg kellett ismerni a nekünk kitekertnek tűnő gondolkodásmódjukat, a miénktől fényévekkel cizelláltabb lelkivilágukat. A csajozásnak ma is ugyanaz a módja; megpróbálni így, és ha nem megy, megpróbálni amúgy. Tanulni a hibáinkból, és próbálkozni másképp. Járni is úgy tanultál meg, hogy eggyel többször próbáltál felállni, mint ahányszor seggre estél. Csak most nem seggre esel, hanem pofára. *-*

2021. szept. 21. 07:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!