Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerinted nem "beltenyészet"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerinted nem "beltenyészet" ami zajlik?

Figyelt kérdés
Tehát, hogy az utcán nem mernek megszólítani emberek, számukra tetsző személyt, hanem leginkább az ismerősnek az ismerőse meg a kolléga, esetleg közelben lakóból lesz a pár. Szerintem ez sajnálatos. Mintha ez természetesnek lenne véve, hogy ez így teljesen jó, hogy van adott választék, azt ebből kell választani, "jóvan az."

2021. szept. 16. 19:22
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem a problémát. Az ismerősöm ismerőse nem vér szerinti rokon, így nem beszélhetünk "beltenyészetről"... Gyorsan keríts magadnak egy nőt tesa, mielőtt bekattansz
2021. szept. 16. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem, a beltenyészet teljesen mást jelent.
2021. szept. 16. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Te sem vagy tisztában a beltenyészet fogalmával
2021. szept. 16. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

3.-nak.


Ott az idézőjel. "


Kérdezőnek.


Ez még mindig jobb, mint a neten létrejövő távkapcsolatok, ahol 4 havonta találkoznak, mert 4320 km.-re laknak egymástól.

Viszont én sem szeretek ismerősi körben ismerkedni, mert akkor előjön a "Katival vagy? Hát az a Bélával, a Józsival, meg a Zsuzsival is járt." meg a "Jó csak a Bea, amikor még én dugtam...vagy ezt nem mondta?" ...

2021. szept. 16. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

A Zsuzsival nem is jártam!

Üdv,

Kati

2021. szept. 16. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan már. Valahogyan idekerültünk mindannyian, pedig biztosra veheted, hogy az őseink törzsön belül kufircoltak.
2021. szept. 16. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
67%
Pedig nem mond olyan nagy hülyeséget a kérdező. Gondolom arra célzott, hogy az ismerősök többnyire egy településről származnak, ahogy nagy eséllyel azok ősei is. Még mindig közelebb állnak genetikailag, mintha egy külföldivel párosodna az illető.
2021. szept. 16. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

Valójában, csak az egyik "kötelező kérdésem az oldalon."

Leginkább arra gondolt a költő, hogy felhívja a figyelmet, az emberi kapcsolat, a szerelem, az nem üzemképes így, hogy "választanak abból, ami ott van." Ugye, akit csak látnak, nem merik megszólítani. Aki messzebb van, ott a távolság a kifogás, gond... De ha én itt nekiálltam volna levezetni, az feltehetően több oldal lett volna, csak a kérdés. Már ha engedi az oldal, hogy ilyen részletesen levezetett felvetést, kérdést írhat valaki... :)

2021. szept. 16. 22:21
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

Tanultál gráfelméletet?

Tudtad hogy átlagosan 6-7 ismerősségi láncszemmel lefedhető a világ?

Azaz ha te és egy random idegen között 6-7 hosszú "út" van. Szóval te ismerősöd ismerősének ismerősének... ismerőse az illető.


Ez nem az a kategória, ahol ezt jobban ki kéne fejtenek, de a lényeg, hogy nem beltenyészet.


Persze ez egyéntől is függ, mert nem mindegy, hogy valaki egy tanyán éli le egész életét, ugyanazzal a 20 emberrel, vagy nagyvárosi egyetemista stb.

2021. szept. 16. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

Azzal ismerkedsz, akivel lehetőséged van.


Most, hogy Tinderen bárkivel matchelhetsz ez nagyon kitágult. Én is ott jöttem össze a jelenlegi barátnőmmel 2 éve.


Még nagypapám a Volánnál dolgozott buszvezetőként és nagymamám az irodában valamilyen adminisztratív feladatban. Nekik még tényleg nem volt sok lehetőségük más a mindennapjaikban nem látott emberekkel ismerkedni.

2021. szept. 16. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!