Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Olyan lányokkal szeretnék...

Olyan lányokkal szeretnék ismerkedni,akik talpra esett igazi vidéki lányok,akik nem félnek meg fogni és levágni egy tyúkot!😊vannak itt olyan lányok?

Figyelt kérdés
2021. szept. 26. 09:39
1 2 3 4
 1/34 anonim válasza:
Miért kellene neked ilyen lány? Hogy megcsinálja helyetted a piszkos munkát?
2021. szept. 26. 09:44
 2/34 A kérdező kommentje:
Nem,csak tetszenek az olyan típusú lanyok,ennyi🙂
2021. szept. 26. 09:49
 3/34 anonim válasza:
De továbbra sem értem, aki ehhez van szokva az valszeg megcsinálja mert megszokta, aki meg nincs, az lehet bármilyen talpraesett idegen lesz neki a dolog. A kettő között nincs összefüggés.
2021. szept. 26. 09:52
 4/34 A kérdező kommentje:
Tudom,de bejönnek az ilyen lányok a lényeg hogy ne legyen nyafogós
2021. szept. 26. 09:54
 5/34 anonim válasza:
Én megfogom,de nem vágom le,meg kopasztom meg.
2021. szept. 26. 10:13
 6/34 anonim válasza:
Én vágtam már tyúkot, de ilyen ajánlat helyből szuper creepy. Ki a franc izgul rá ilyenre úgy mégis?! Vasvillával se mennék a közeledbe...
2021. szept. 26. 10:25
 7/34 anonim válasza:

#6-os,

Szoval Koszegen divat a tyukhenteles? 😁

2021. szept. 26. 10:31
 8/34 anonim válasza:

Huhh, a legfárasztóbb vidéki melót is megcsinálom, de tyúkot (és más egyéb állatot) le nem vágnék! Na attól borzongok! Amíg levágja más, addig eszem, ha nem lesz senki aki megteszi, akkor inkább vegetáriánus leszek! :)

Feldolgozni is csak olyat, amiben már nincs vér, és azt is nagy undorral, még egy tiszta, nyers csirkecombot is borzongással fogok meg!


Ellenben kigazolok bármit, nem félek a élő állatoktól, a békákat is megmerem fogni, és ha eltörik egy cserép a háztetőt, simán kicserélem! :)

2021. szept. 26. 10:50
 9/34 anonim válasza:

Kérdező!


Ganajoztál már disznó alól? Szúrtál-e, pörzsöltél-e vágáskor? Sertésvért lavórba fogtál-e már föl? Belet mosni tudsz-e


Tudod-e ugynazt, amit elvársz a lányoktól, vagy nyafogós vagy?

2021. szept. 26. 10:54
 10/34 A kérdező kommentje:
Nem vagyok nyafogós,vettem már részt ilyenekben,nem azért kerdezrem mert ezt várom el egy lánytól csak tetszenek az ilyen tipusú lányok akik mernek ilyet csinálni
2021. szept. 26. 10:59
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!