Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy átlagos vagy kicsivel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy átlagos vagy kicsivel átlag alatti külsejű (de nem bűnronda) férfinak, aki nagyon vonzó személyiséggel és kellő önbizalommal rendelkezik, milyen sikerei lehetnek egy nőnél?

Figyelt kérdés
Elméleti kérdés, nem én vagyok az.
2018. aug. 13. 14:30
 1/8 anonim ***** válasza:

Egy adott nőnél, vagy úgy általában?

Egy adott nőnél nem lehet tudni.

Általánosan beszélve szerintem jó esélyei vannak, minden ilyen ismerősömnek van párja.

2018. aug. 13. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Általában.
2018. aug. 13. 14:33
 3/8 anonim ***** válasza:
Simán van.
2018. aug. 13. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nagy siker garantált:)
2018. aug. 13. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

4+ Van egy ismerösöm évek óta nem beszzéltem vele már telefonon, hozzá teszem rengeteg embert ismerek, és nagyon sokkal napi telefonban vagyok, de egy kezemen megtudom számolni, hogy hány hasonló emberrel találkoztam, akinek olyan lett volna a kisugárzása, a humora az esze, a viselkedése, a megjelenése mint neki.

Nagyon vonzó volt, pedig én nő vagyok.

Ő volt az első, akinél tetszett a szakál például, mert én alapvetően bajusz párti voltam:D


Szóval még engem is meglepett, pedig azt hittem újat már nem tudnak nekem mutatni:D

2018. aug. 13. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

4+ Szóval nem az a kimondott férfi szépség volt, még ki sem volt gyúrva.


És még mielőtt bárki bármit kombinálna, a szó igazi értelmében nem volt semmi köztünk, bár a szikra jelen volt, de mind a ketten észnél voltunk. Szóval semmiféle bűnös dolog nem volt és szerintem nem is lesz.

2018. aug. 13. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én úgy gondolom lehet sikere. De csak normális nőknél, akik tovább látnak a külsőségeknél. Akik tudják,hogy nem az a fontos, hogy villogni lehessen a pasival.



34N

2018. aug. 13. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0.
2018. aug. 13. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!