Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Hol találhatnék olyan nőt,...

Hol találhatnék olyan nőt, akinél nem kizáró ok a srác bi érdeklődése?

Figyelt kérdés
Az bejön a nőknek, hogy szeretem a mozit, irodalmat, képzőművészetet és lehet sok dologról dumálni velem. De ha arról van szó, hogy már voltam egyszer sráccal és izgat ez a fajta együttlét is, akkor eddig mindig elutasítás volt a válasz. Tagadjam le ezt az érdeklődésem? De olyan kapcsolat, amiben ilyen hazugságok vannak, mire jó? Van olyan ismeredési plattform, ahol ezt valahogy eleve szűrni lehet? Nem hiányzik több undorkodó reakció.

2021. okt. 4. 16:15
1 2
 11/18 anonim válasza:
10. Sőt
2021. okt. 5. 18:20
 12/18 anonim válasza:
Azért taszítja a nőket, mert ez tényleg csak tagadás. És hosszútávon valoszínüleg nem tudja neked azt nyújtani egy nő amit vársz.
2021. okt. 6. 02:33
 13/18 anonim válasza:
Mikor fogjátok fel, hogy léteznek biszexuális emberek? 😂
2021. okt. 6. 13:29
 14/18 anonim válasza:
Jelezném hogy a biszexualitás nem a melegség/leszbikusság tagadása hanem létezik. És mellesleg nem taszító férfiban sem. 18/L/B
2021. okt. 8. 23:02
 15/18 anonim válasza:
10-es! Miért előny ha nő vagy?
2021. nov. 16. 17:24
 16/18 anonim válasza:

A biszexuális férfiak àltalában sokkal nyitottabbak szexuális téren, másrészt nincsenek annyira rágörcsölve a “nemi szerepekre”. Általában a stílusuk is egyedibb.

Persze ez csak az én vèlemènyem, és az én tapasztalataim alapjàn.

2021. nov. 16. 19:02
 17/18 anonim válasza:

Egyedi,aha.

Olyan egyedi,hogy konkrétan az életünk értelmét nem tudjuk a létezésük miatt.

Hiszen mi szükség ránk,ha ők léteznek?

[link]

Remélem úgy jártok,mint ott ahol az ilyeneket börtönbe viszik.

2021. nov. 16. 19:50
 18/18 anonim válasza:
Semmi értelme annak amit írsz😃
2021. nov. 16. 19:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!