Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Valóban nagyon elszálltak a...

Valóban nagyon elszálltak a nők igényei a társkereső alkalmazásokon?

Figyelt kérdés

A 18-40 év közötti korosztályra mindig is nagy volt az igény. Mindig nagyon válogattak, a férfiaknak alig volt esélye.

De manapság azt vettem észre, hogy már 50-60 éves korosztálynál is egyre nehezebb megütni a mércét. Aki igényesebb az nála 10 évvel fiatalabb, sportos, magas, jóképű, sikeres, magas beosztású vagy vállalkozó férfiakra vágyik.

A másik fele a dolognak a képek, a fotók. Mit mutat magáról az ember. Manapság hétköznapi képekkel semmire sem lehet menni. Elvárt a műtermi fotó, vagy legalább olyan képek ahol látni hogy azért van mit a tejbe aprítanod. Ha ezeket a feltételeket nem teljesíted, akkor jó eséllyel csak az elhízott, lerobbantabb, igénytelenebb nők állnak le veled. Elmondhatom hogy ebben semmi túlzás nincs! Sajnálom ha ez valakit megsért. Nyilván mindenkinek mások az igényei, de amiket az elmúlt években tapasztaltam, azok alapján állíthatom hogy ez a tendencia egyre erőteljesebben van jelen a tárkereső appokon.



2021. okt. 7. 08:55
1 2 3
 11/29 A kérdező kommentje:
Eleve nem a jó nőkről szól a kérdés, azokra soha rá sem néztem. Szóval ezt nagyon benézted. Ennek ellenére volt már "jó nőm". Csak szerencsém volt.
2021. okt. 7. 10:33
 12/29 A kérdező kommentje:

#9

Egyébként a rossz küllemű igénytelen férfi még a hasonló nőknek sem jön be! :D Éppen ez a gond.

2021. okt. 7. 10:35
 13/29 anonim válasza:
"Kedves" #8-as... 41 éves vagyok. 2012 óta vagyok fent tàrskeresőkön. A jelenség valós, sajnálom hogy sértette az önérzeted. Akkor is ez van. Ha tetszik ha nem. Várd csak Daniel Craiget hátha ír majd. #5-ös voltam.
2021. okt. 7. 10:44
 14/29 A kérdező kommentje:

#13

Egyetértek veled!

Nálad pár évvel fiatalabb vagyok.

Egész fiatal korom óta használom ezeket az felületeket, kisebb-nagyobb kihagyásokkal úgy 2010 óta.

2021. okt. 7. 10:52
 15/29 anonim válasza:

"Már bocs, de az ötvenes nők nem "elkezdték" használni az internetet. Hanem az elsők között voltak, akik Magyarországon internetet használtak a 90-es években."


Akinek a 90-es években volt internete, és volt hozzá egy 500-800 ezer forintos (Pentium 2-3) számítógépe az mondjuk nem az "átlagemberekhez" tartozott. Igencsak luxuskategóriába ment akkoriban az ilyen.

Ma már egy 10 ezer forintos mobillal és egy 1500 forintos net előfizetéssel is bárkinek elérhetővé válik a netes társkeresés.

Szóval az az állítás, hogy a mai 50-es nők "már az internet világába születtek" nettó hülyeség.

2021. okt. 7. 12:04
 16/29 anonim válasza:
De hát akkor ez azt jelenti, hogy egyre több sikeres ember van ebben az országban! Hát ez csodálatos!
2021. okt. 7. 12:50
 17/29 anonim válasza:

igen, de szerintem ebben nincs semmi meglepő. (mondjuk 8-as szépen be is mutatja, a kérdező milyen nőkre gondolhatott, már bocs:D)


30 –on túl vagyok, mérnöki területen dolgozom, és legtöbb problémánk az 50 feletti (főleg női) ügyfelekkel van:


egyszerűen nem látják reálisan magukat, tájékozatlanok, mégis borzasztóan beképzeltek. borzalmas az a generáció, ráadásul - dacára annak, amit gondolnak – semmivel nem okosabbak, mint a mai fiatalok, inkább butábbak.


„Ebből nem túlzók 1-2 fő! volt olyan akire azt mondom, hogy oké még tetszik is! A többi 28 gyakorlatilag az általad említett bojler testű, erős dohányos, alkoholos, 60 év körüli, vagy bőven 60 feletti nagymama.”


miért, amúgy a férfiak jobbak?:D vagy a fiatal nők? ja ők igen, mert amíg egy nő 30 alatt van, sokszor még túlsúllyal is szép.


de egyébként a magyar nők többsége borzasztóan igénytelen és beképzelt, ráadásul sokszor stílusuk, eszük sincs, sajnos teljesen megszokott a fölényeskedő kamudiplomás (vagy érettségizett) átlagos képességű elhízott nő, aki Brad Pittet várja.

2021. okt. 7. 13:53
 18/29 anonim válasza:

Igen így van. Egyébként a #8-as is megerősítette. Többet gondolnak magukról mint mennyit valójában érnek.

Öngól volt...

2021. okt. 7. 14:21
 19/29 A kérdező kommentje:

#17

Nem jobbak semmivel sem, de azért egy 60 évesnek illene belátnia hogy az idő nem neki dolgozik. Abból a 30-ból az a 2 is legfeljebb átlagos kinézetű és akkor még ott van hogy élőben gyakran teljesen mást mutatnak mint a képen. Férfiak szerintem sokkal kevésbé válogatnak, nyilván evolúciós okokból. De ezek a nők ilyenkor megsértődnek és egyből valami balfék fogatlan alkesz 50 évesnek gondolnak, aki önmagánál kategóriákkal jobb nőt akar...

2021. okt. 7. 14:36
 20/29 anonim válasza:

17es vagyok.


Szerintem itt arról is van szó, hogy sok nő egyszerűen nem tud/akar tudomást venni arról, hogy 30 éves koruktól folyamatosan csökken a "piaci értékük". és próbálnak úgy válogatni, mint 25 éves korukban.


a másik meg, h a médiából ömlik, h a "nők micsoda csodálatos élőlények".


mint írtam, 30as éveim elején vagyok, de pont nemrég láttam egy oldalon h 45-50 éves nők beszéltek arról, h ilyen férfit szeretnének.


átlagos kinézetű és szellemi képességű nők voltak, mégis olyan elváráslistájuk volt, h néztem, h ezek most kinek képzelik magukat.

2021. okt. 7. 14:50
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!