Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Lányok, sokat számít nálatok,...

Lányok, sokat számít nálatok, ha egy fiúnak jó a humorérzéke?

Figyelt kérdés

2021. okt. 19. 09:09
1 2
 11/16 anonim válasza:
Igen, például én ugy vagyok vele, hogy ha külsőre nem is tetszik de jó humora van akkor össze jönnek vele
2021. okt. 19. 13:47
 12/16 anonim válasza:
Nekem nagyon fontos, mert elég bohókás lány vagyok, én is rengeteget viccelődök, így nem tudnám hosszútávon jól érezni magam egy olyan emberrel, aki nem veszi a poénjaimat és nem lehet mellette sokat hülyéskedni, nevetni
2021. okt. 19. 15:21
 13/16 anonim válasza:
Számít a lányoknak, nőknek. Viszont a humor egy tág fogalom. Nekem van egyfajta fanyar fekete humorom. Van aki azt mondja rá, komoly mennyiségű gyógyszer és kényszerzubbony jár nekem:) Viszont vannak akik értik és odavannak érte. Azt kell megtudni, megérezni, mi az amit az adott nő humornak tart. Annyit látok, sokan előadják magukat, nők, férfiak. Arra viszont nem figyelnek, mi is a másiknak a reakciója rá. Lehet, én valamit humorosnak tartok, a másik meg halálra unja magát közben.
2021. okt. 19. 18:32
 14/16 anonim válasza:
nem számít sokat, de pl annyi, hogy más szerencsétlenségén,ha az illető nagyon pórul járt , ne nevesse ki. amúgy lehet pl morbid is a humora, de akkor morbid humorú vicceken nevessen, ne pl olyanon , hogy konkrét valaki megsérül. amúgy szal legyen aranyos. mondjuk lehetséges akár olyan is, hogy valaki intelligens, és tökre nem egyezik egy másik intelligens emberrel a humora, hogy mindig egyik azt találja full viccesnek, ami a másik szerint full nemaz, és fordítva.
2021. okt. 19. 22:55
 15/16 anonim válasza:
Rengeteget...
2021. okt. 20. 20:19
 16/16 anonim válasza:
Persze, hogy számít. Meg is "szépíti" az embert, legalábbis számomra. :)
2021. okt. 21. 03:35
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!