Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Csajok! Ti hol, hogy találtato...

Csajok! Ti hol, hogy találtatok pénzes pasit?

Figyelt kérdés

2021. okt. 19. 13:58
1 2 3 4
 31/32 anonim válasza:

Jelentkezz Lölönél pótfeleségnek. Valszeg Andika is örülni fog neked, ha nem viszel el túl sokat a konyhapénzből.

Vagy legyél Józsi titkos barátnője, ő is gazdag ember lesz.

2021. okt. 20. 13:43
 32/32 anonim válasza:

Én szégyellem magam nőként, amikor ilyeneket olvasok, és akkor csodálkozunk rajta, hogy a nőket sok pasi pénzéhes ribizlinek nézi.


Egyébként valahol értem a Kérdezőt is, sajnos manapság azt látni, hogy nőként kb. akkor tudsz érvényesülni, ha egy pénzes pasi oldalán feszít. Ez nem feltétlen igaz, de nyilván egyszerűbb mód az érvényesüléshez.

A pénzes pasinál szerintem két kategória létezik: 1. megdolgozott a vagyonáért, az ilyenek többnyire normális nőt keresnek társnak, nem mutogatnivaló ciccmicceket. A 2. kategória vagy beleszületett a jóba vagy nem épp tisztes úton szerezte a vagyonát, ők kellően egoisták, és a civababákat keresik. Előbbinek sokszor már van párja, utóbbinál VIP partikban, megfelelő körökben lehet ismerkedni pl.

2021. okt. 22. 20:23
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!