Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Volt már veletek olyan hogy...

Volt már veletek olyan hogy egy fájó szakítás után azt hittétek nem lesz már olyan jó mint abban a kapcsolatban volt, aztán mégis találtatok másik párt és rendbe jött emellett az életetek?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 8. 18:44
1 2
 1/11 anonim válasza:
Nem, minden szakítás után annál gyengébb kapcsolat jött csak.
2021. ápr. 8. 18:46
 2/11 anonim válasza:
Ennel mar csak az a szarabb ha az uj kapcsolat szaraab mint regi
2021. ápr. 8. 18:49
 3/11 anonim válasza:
Kijöttem egy nagyon hosszú kapcsolatból, azóta nincs senkim, de valahogy igényem sincs rá, lusta vagyok ismerkedni. Ez a helyzet.
2021. ápr. 8. 19:15
 4/11 anonim válasza:
Volt egy rövid kapcsolatom a nagy ővel. Hamar kiderült, hogy én nem voltam neki a nagy ő. Gyorsan összejöttem mással, felejteni. Az meg nem volt normális, szó szerint. Utána kerestem egy jólelkűt. Jólelkű is volt, csak szerette használni a pénzemet. Kész, vége, akkor lássak még egyszer férfit, amikor a hátam közepét.
2021. ápr. 8. 19:18
 5/11 Noren1989 válasza:
Kb úvy vagyok, mint #3, csak én beszélgetek jobbra-balra. Nem szex, inkàbb ismerkedés a cél, és a nyitottsàgom visszanyerése.
2021. ápr. 8. 20:03
 6/11 anonim válasza:

Persze,hogy volt.

Még egy rossz kapcsolat után is azt hittem,hogy soha többé nem fogok már nevetni,jól érezni magam, önfeledt vagy boldog lenni.

Aztán valahogy mindig kijöttem belőle.

Elmúlik, megszépül, megváltozik sok emlék.

Évek múlva sokszor már nem is értem,hogy akkor rég mi fájt annyira, miért voltam úgy kétségbe esve.

A legérdekesebb tapasztalat mégis az volt,hogy mind közül (összesen 4 volt) az egyetlen,aki igazán számított (számít még most is) azt valahogy elfogadtam.

Nem mondom hogy nem sírtam,nem estem kétségbe,csak valahogy beletörődtem.Elfogadtam.

Megtanultam együtt élni a tudattal,hogy nem lehet. Biztosan korral jár, bizonyára sokat számít az összes eddigi tapasztalat is,hogy látom a tényeket és az érveket sem kell másnak elmagyarázni.Az első pillanattól elfogadtam a helyzetet.

2021. ápr. 8. 20:06
 7/11 anonim válasza:
Mindig úgy éreztem de mégis mindig egyre jobb lett a következő. Aztán a tökéletesnél megálltam 🙃
2021. ápr. 8. 20:37
 8/11 anonim válasza:
Az első volt az egyetlen igazi. Utána már csak silány utánzatok jöttek.
2021. ápr. 8. 21:24
 9/11 anonim válasza:
Nem, soha. Amikor vége lett átgondoltam ki hol hibázott, a saját területemen javitottam, aztán kerestem jobbat. Nem csak majd lesz vmi, pontosan tudtam ugye mit keresek és mit nem.
2021. ápr. 9. 12:18
 10/11 anonim válasza:
9-es ott a pont. Én is ugyanígy csináltam.
2021. ápr. 9. 18:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!