Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Szeretne valaki ismerkedni?

Evi1199422 kérdése:

Szeretne valaki ismerkedni?

Figyelt kérdés

Eloszor is tudom, nagyon nevetseges itt ismerkedni :D de egy probat meg ér :D

27 eves no vagyok 57 kg 165 cm magas :) ha tovabbi info erdekel, kuldj privit :)))



2021. nov. 5. 00:41
 1/8 anonim válasza:
Hát, nem hiszem, hogy Angliából olyan túl sokan lennének itt...
2021. nov. 5. 01:15
 2/8 anonim válasza:
Az a probléma hogy itt mindenki messze él vagy egy idő után eltünek és nem fognak írni szerintem inkább hagyd.
2021. nov. 5. 09:40
 3/8 anonim válasza:

Miért beszéltek Angliáról? Nekem amúgy lenne kedvem. :)


28/F

2021. nov. 6. 13:27
 4/8 anonim válasza:
Én írtam neki, de b...ott válaszolni.
2021. nov. 7. 11:30
 5/8 anonim válasza:
Foggyá 15 kg ot
2021. dec. 26. 03:26
 6/8 anonim válasza:
Ismerkedj élőben ne ilyen semmit mondó oldalaktól várd a csodát főleg nem anonim, honnan tudod hogy ki az? Aztán majd élőben ha találkozol vele jobb lesz ha megerőszakol? Nem mindenesetben, de nyilván benne van a pakilban ilyen oldalakon. Menj baráti társaságokba, sokkal jobb hidd el.
2021. dec. 26. 11:16
 7/8 anonim válasza:
#6: Erőszakoló bárki lehet, egy szomszéd vagy egy munkatárs is, te sem feltétlenül tudod, hogy egy általad ismerni vélt ember mondjuk veri-e az asszonyt, vagy csalja-e a feleség a férjét. Elég, ha megnézed a híradásokat, a családirtókról is rendszerint azt nyilatkozzák, hogy "csendes, rendes ember volt". Ugyanígy egy baráti társaságban, munkahelyi kollektívában stb. is simán lehetnek nárcisztikusok, bipolárisok, szadisták, bármiféle emberek, mert nem mutatják meg az igazi arcukat. Egyébként szinte bárhol lehet ismerkedni, itt is, csak némi ész kell hozzá.
2021. dec. 26. 12:28
 8/8 anonim válasza:
Én egyetértek a #6 válaszolóval azért egy anonim oldal elég veszélyes oké hogy máshol is előfordulhat, de az a legveszélyesebb akit nem látsz, nem tudod ki az írhat magáról akármit,az elején írhatja milyen jó meg minden de aztán a találkozón derül ki milyen vagy hogy bejön e. Mert tegyük fel nem küldd képet na már az is gyanus vagy küldd aztán hogy küldöd el mikor jól elbeszélgetettek hogy hallod figyelj már ne haragudj de nem vagy az esetem.
2021. dec. 26. 12:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!