Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Edzőtermi edzőnő mindenkivel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Edzőtermi edzőnő mindenkivel ilyen közvetlen, vagy ismerkedni szeretne?

Figyelt kérdés

Több hónapja járok egy edzőterembe vidéken, ahová néhány hete érkezett egy új edzőlány.


Korábban többször rám mosolygott, de ennek nem tulajdonítottam jelentőséget, mert

láttam, hogy mindenkihez van egy kedves szava, szeret beszélgetni az emberekkel.


A héten mindenféle ismerkedési szándék nélkül rákérdeztem egy rövid dologra nála, mert csak ő volt a pultban elérhető.

Azonban a kérdésem után hiába mentem volna a dolgomra,

"nem hagyott meglépni", elkezdett kérdezgetni az edzésemről, mit csinálok, mi a célom, hogy haladok.


Elmeséltem neki mindent, és lett kb. egy fél órás beszélgetésünk tök érdekes, nem edzős témákról, és ebbe a beszélgetésbe olyannyira belefeledkezett, hogy véletlenül magára hagyta azt az embert a teremben, akinek éppen személyi edzést tartott. :D

Én amúgy is siettem már haza, de nagyon meg akarta tudni, hogy mikor járok edzeni, és elmondta azt is, hogy ő mikor van bent.


Tudni kell, hogy egyáltalán nem vagyok edzőtermi alkat, szóval biztosan nem mozdult rá a külsőmre.


Vajon ismerkedni akar, vagy ez minden edzőtermi dolgozótól normális?

Esetleg szeretne kedves szavakkal a saját edzőtermi óráira vendégeket gyűjteni?


2019. febr. 24. 13:02
 1/6 anonim ***** válasza:

Bármelyik lehet.

Legközelebb kérdezd meg, van e kedve beülni valahova.

Addig nem leszel okosabb.

2019. febr. 24. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Kuncsaftokat keres személyi edzéshez, mert kevesli a fizetését. Bárki akinek fizetsz kedves lesz veled, például a prostik. Ez kb ugyan az.
2019. febr. 24. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
#2-es, akkor számodra a teljes szolgáltató szféra (pl. vendéglátás, ügyfelezés) működése voltaképpen a prostituáltak tevékenységének egy változata?
2019. febr. 24. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Kuncsaftra vadászik. Új munkahely neki, a keresete attól függ, hány maganedzest tart.

Minden területen bevett trükk, hogy személyesebb kapcsolatot építenek ki az ügyfelekkel.

2019. febr. 24. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én nem hiszem, hogy ez még a tipik udvarias kategória, szerintem tetszel is neki.

N


(Amúgy hozzám is idejött egy személyi edző egy másik csajtól, én is furcsálltam.. :D De ha fémórát leragadt veled beszélgetni közben, miközben ott a fizető vendég, az már erős.)

2019. márc. 13. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi! :)
2019. márc. 13. 11:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!