Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Miért van az, hogy a gyakoriké...

Miért van az, hogy a gyakorikérdések.hu-n a legtöbb csaj alkalmatlan ismerkedésbe belefolyni, holott szerintem a fele fiúk társasága szeretne. Itt miért nem megy?

Figyelt kérdés

Valakinek van valami ötlete miért olyan kibas*zottúl nehéz Ismerkedni?

Példát és okot is írjatok.



2021. nov. 11. 11:09
A kérdező szavazást indított:
Elfoglalt vagyok
Nem érdekel
Van pasim nincs szükségem másra, többre.
Imádom szivatni a szépségemmel a férfiakat.
34 szavazat
1 2 3
 1/28 anonim válasza:
Nekem 10 ismerkedési kísérlet közül 9 kudarcos volt. Okai: 1. Önti rám az illető a panaszait, csak élete nehézségeit ventilálja. 2. A munkájára panaszkodik. 3. Semmi érdekes nincs benne, csak a nyafogás meg a rosszkedv. magyarul, nekem nem kellett soha olyan illető, aki rosszkedvűvé tesz a saját depressziójával. Márpedig 10 pasiból 9 panaszkodik.
2021. nov. 11. 11:13
 2/28 anonim válasza:
Nem kérek privátot senkitől.
2021. nov. 11. 11:13
 3/28 anonim válasza:
1-es vagyok, az enyém már vagy az egyedül maradt pasi-, vagy az elvált pasi-kategória. Nyilván nem a 20 évesek depressziósak nagyrészt.
2021. nov. 11. 11:22
 4/28 A kérdező kommentje:

Milyen egy Depressziós Pasi?

Saját magának okozza a depreszziót vagy mi?

Mindenki saját magának okozza A baját?

2021. nov. 11. 11:28
 5/28 anonim válasza:
Én férfi oldalról írom a női oldalt. Elkezdődik a beszélgetés, jól megy és mikor az ember kérne egy fényképet, nyomtalanul eltünnek. Vajon miért?
2021. nov. 11. 11:30
 6/28 anonim válasza:
Mindenkinek van (vagy majd lesz) baja. A különbség, hogy van, aki csak panaszkodik, és van, aki megoldja.
2021. nov. 11. 11:30
 7/28 anonim válasza:
5-ös, mert ha nem filmszínésznő szintű képet küldesz, a beszélgetőtársad nyomtalanul eltűnik. Azért. Ismerkedtem olyan emberrel, aki történetet mesélt fogatlan nőről, hogy milyen ápolatlanok. Aztán találkoztam vele, és feketék voltak a pasi fogai.
2021. nov. 11. 11:32
 8/28 anonim válasza:
Beképzeltség, túl nagy választék!
2021. nov. 11. 11:42
 9/28 anonim válasza:
#5 több oka is lehet. Az egyik, hogy noname akár maradni addig, amíg nem lenne komolyabb. Van, aki nem szép, és nem szeretné hogy a külső miatt eltűnjön a másik (ők általában csak beszélgetni akarnak, mert csak így, kép nélkül kezelik őket emberként), van aki önbizalom hiányos, és nem mer képet küldeni. Van, akit már előtte sokan kamunak hittek, mert csinosabb mint gondolták, és ezért abba maradt a beszélgetés.
2021. nov. 11. 11:44
 10/28 anonim válasza:

5-ös vagyok. Közelítsük meg a Kérdező szemszögéből!


A társalgás, beszélgetés nagy valószínűséggel azért kezdődik el, mert a másikat szeretnénk megismerni. Nem beszélgető partnerre vágyunk. Ehhez elkezdődik egy kommunikáció, amelyhez későbbiekben jó lenne a személyt is látni, legalább fényképen. Ha a képek alapján meg van a szimpátia és a beszélgetés is jól megy, akkor mi lenne az akadálya annak, hogy találkozzanak egymással!?


Ha meg úgy érzem, nem akarok ismerkedni az oldalon keresztül, akkor eleve bele sem kezdek.


A kérdés ismerkedésre vonatkozik és nem beszélgetésre. Részemről egy ismerkedés olyan, hogy ha jól megy,akkor szeretnék is vele találkozni.

2021. nov. 11. 11:54
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!