Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Csak én látom magam ennyire...

Csak én látom magam ennyire reménytelennek ? Vagy télleg alkalmatlan lennék ismerkedésre, épp egy párkapcsolatra ??

Figyelt kérdés

Helyzet az hogy ugye itt van még mindig ez a virus. Ami miatt tulajképpen nincs szórakozó hely,maszkban kell lenni még a sarki csemege boltban is! :/ És tulajképp képtelenségnek érzem igy azt hogy találjak párt. A társkeresőket leszámitva(nem az én világom és nem is pártolom hogy ott ismerkedjek) online, cheten...

Nem igen lennék az a fajta aki konkrétan az utcán oda megy egy vadidegenhez. Egyrészt lehet épp nem szereti ha idegen megszólitja őt az utcán, másrészt saját magam is elég furcsának tartanám a helyzetett.


Tehát ha az online ismerkedés társkeresök, facebook-os ismerkedések és az idegenekkel személyes kapcsolat sem lehetséges.

Akkor mégis hogyan találhatnék párt ???


22/F


2021. márc. 3. 09:06
 1/9 anonim válasza:
Hát most nagy szerencse kell hozzá, érdemes felkeresni haverok barátnőit hogy esetleg az ő barátnőik közül lenne-e érdeklödő
2021. márc. 3. 11:17
 2/9 anonim válasza:
Általában az iskola, munkahely a szokásos terep, de családi ismerősök stb. is. Szórakozóhely elég hátul van.
2021. márc. 3. 11:48
 3/9 anonim válasza:

Baratokon keresztul, munkahely, iskola, online.

Nem rossz online ismerkedni. Idegenkedsz tole mert viszonylag uj dolog, 40 ev mulva a fiatalok nagy resze azt mondja majd hogy a szulei online ismerkedtek meg.

Az en szuleim idejeben meg mobiltelefon sem volt.

2021. márc. 3. 12:32
 4/9 anonim válasza:

Én a helyedben az online társkeresést hanyagolnám, nagyon könnyen lerombolja az ember önbizalmát és még fizetned is kell hogy normálisan használhasd

Tele vannak inaktív, kamuprofilokkal és ha nem nézel ki extra jól a képeiden (profi fotós által készített, 1-2 tengerparton nyaralós, kockahas, netán villantasz egy méregdrága órát/autót is) akkor csak kudarc fog érni, hiába indulnak jól a beszélgetések, a lányok 1-2 nap után nem válaszolnak, eltünnek, találkozni nem hajlandóak.

Kerüld el, ezt az 1-2-3 hónapot már ki lehet bírni (én is szenvedek a karantén óta elég rendesen, azért irogatok ide)

Ismerősöknél, barátoknál érdeklődj, esetleg ha van kutyád akkor vidd el parkba más kutyásokkal ismerkedni

2021. márc. 3. 12:48
 5/9 anonim válasza:

Kuldj képet


23 L

2021. márc. 3. 13:25
 6/9 A kérdező kommentje:

Kedves 5.kommentelő.


Csak utánad ;)

2021. márc. 3. 13:36
 7/9 anonim válasza:

Én is hasonló cipőben járok, mint te.

A lányok szívesen játszanak kerítőt, szóval a nő ismerőseidtől kérj segítséget!

Én már rég letettem arról, hogy bárkivel is találkozzak...

2021. márc. 3. 14:39
 8/9 anonim válasza:

Kedves kérdező!

A kérdésed elolvasása előtt már tudtam a választ. Nem könnyen fogsz találni párt magadnak a helyesírásod alapján. (“Télleg”) De egyetértek abban, hogy ilyenkor nagyon nehéz keresgélni is. Sok sikert a továbbiakban!

2021. márc. 3. 15:01
 9/9 anonim válasza:
Haha, szenvedjetek csak.
2021. márc. 3. 15:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!