Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Bűnronda embereknek létezik...

Bűnronda embereknek létezik értelmes társkereső?

Figyelt kérdés

Egyáltalán, ONLINE hol találhatnak párt a "magamfajták"? Badoo, Tinder, Facebook társkereső kilőve, többszöri próbálkozásra is. Élőben elég kevés lehetőségem van ismerkedni a munkámból és a környezetből adódóan. Hallottam régebben a Rondarandi-ról, de az bedőlt. Akkor mi maradt, a tartós magány?!


(Sajnos, ahogy meglátnak rólam egyetlen képet a nők, hanyatt-homlok menekülnek, kortól és kinézettől függetlenül, így minden bizonnyal külső problémák vannak - amik nem az igénytelenségben gyökereznek. Igyekszem nem kiültetni pedig az arcomról, hogy egyre jobban utálom magam...)



2021. nov. 14. 20:27
1 2 3
 1/21 anonim válasza:
Kezdj el boxolni, hogy kicsit átdeformáld a fejed, ha annyira nem jól áll jelenleg. Kell neki pár év, de cserébe mellé nagyon jó kis sport, jó kondit is ad és mindened megmozgatja. Hajrá! 💪
2021. nov. 14. 20:39
 2/21 A kérdező kommentje:
#1: Magyarul veressem meg magam, hátha átszabja a pofám? Azt a 8. kerben is sikerül bármikor, csak elő kell vennem a mobilom a Népszínházban/Doboziban. Egyébiránt olyan teljesítménytúrákon veszek részt, amit viszonylag kevesen bírnak egy szusszal, szóval a kondival nincs gond, azt hiszem.
2021. nov. 14. 20:43
 3/21 anonim válasza:

Nem hinném, hogy olyan csúnya vagy.

Ha csontos au arcod hízz, szedj fel izmot, hajadat tudod formázni, szakállat tudsz növeszteni ha úgy van

Gondolom csak az összkép rossz, mi a gondod a fejeddel?

Pattanásos vagy? Az elfog múlni

Esetleg küldj képet az arcodról privátban

2021. nov. 14. 21:01
 4/21 anonim válasza:

#1

Remélem ezt te sem gondoltad komolyan..


Kérdező: Sajnálom, hogy így viszonyulsz magadhoz. Egyszer mindenki megtalálja a “magának valót” , csak idő kérdése. Te is megfogod. Neked is biztos van olyan, aki egyáltalán nem jön be, másnak viszont igen.

2021. nov. 14. 21:02
 5/21 anonim válasza:

Hmm, plasztikai mutet? Amugy csunyak is talalnak altalaban part csak tenyleg sokkal nehezebben.


Eloben ismerkedj, a te "kategoriadban" jatszo nokkel. Igenyesseg, kondi, jo fodrasz alap kell legyen sajnos.

2021. nov. 14. 21:11
 6/21 anonim válasza:

Szerintem, ami nem megy, azt nem kell erőltetni. Lemondani sem kell róla, de erőltetni sem. Ha görcsölsz rajta, az megérződik a kisugárzásodon is. A külső amúgy is olyan, hogy vagy bejössz valakinek külsőre vagy nem. Ha esetleg nagyon jó személyiséged van és a belsőd szimpatikus a nőnek, akkor esetleg megtetszhet neki a külsőd is. De ha nem szeret beléd senki, ezt nem lehet erőltetni.

Nem azt akarom mondani, hogy biztos sosem fogsz senkinek tetszeni, csak azt akarom mondani, hogy nem biztos, hogy görcsösen akarni kell és el kell keseredni miatta. Attól nem lesz jobb, legfeljebb rosszabb lesz.

Inkább ne görcsölj, legyél magabiztos és ne látszódjon rajtad, hogy neked mindenképp kapcsolat kell. Így szimpatikusabb leszel mert azt fogják látni, hogy van önbizalmad és nem szorulsz rá másokra.

2021. nov. 14. 21:14
 7/21 anonim válasza:
#4: Szerintem nem igaz az, hogy mindenki megtalálja a hozzá illő embert. Rengetegen magányosak, sokan élnek le egy egész életet egyedül, még akkor is, ha vért izzadva próbálnak párt találni.
2021. nov. 14. 21:16
 8/21 anonim válasza:

Én még soha nem láttam olyan "csúnya" férfit, akiből ne lehetett volna vonzót alakítani.


Ha valakinek kidolgozott, karbantartott teste van, vagyis nincs rajta felesleg és ezek mellett ad magára esetleg minimálisan foglalkozik a divattal és külsejével, akkor az a férfi nem lesz csúnya.


Ha valaki koca módjára zabál, zsíros a haja/bőre kicsit, szagos nap végére, mert sajnálja dezodort és kifakult rongyokban jár, akkor lehet csúnya... De szerencsére ezen maximálisan lehet változtatni.


Szóval nem vagy csúnya, maximum lusta.

2021. nov. 14. 21:25
 9/21 A kérdező kommentje:

Vegyesen válaszolok, nézzétek el nekem, kérlek.


#3: Teljesen átlagos arcom van, vagyis inkább kölyök képem. Szakállat növeszteni nem tudok, elég gyér a szőrzetem a fentiek miatt (szülők sem ősember típusok...) A hajamat magamnak vágom, az arcomhoz leginkább illően (néha változtatok - fodrász "gének".) Mivel arcképem van fent általában, így az arcom irritálhatja az embereket. Pattanásos nem vagyok, igénytelennek sem tartom magam, talán még az átlagnál jobban is ügyelek ezekre, mivel régen eléggé elhanyagoltam magam, de azóta észhez tértem.


#4: A húszas éveimben ezzel hitegettem magam, hogy majd a végére sikerül, csak minden az utolsó pillanatra marad. De így a harmincas éveimben kezd benőni a fejem lágya és a tündérmesékben egyre kevésbé hiszek.


#5: Max az orromat tudná átszabni egy kicsivel kisebbre a plasztikai sebész, de szerintem nem sok ember van, aki azért rohan hozzájuk, mert társat akar keresni. Nem látom reálisnak. Egyébként is emberként szeretném megfogni a nőket, csak odáig el sem jutok...


#6: Jól mondod, görcsölök rajta. De Te ugyanilyen helyzetben (tedd a szívedre a kezed) nem tennéd, főleg 30-on túl?! :/


#7: Ettől tartok én is. Igyekszem persze elfogadni, de úgy érzem, beledöglök...

2021. nov. 14. 21:27
 10/21 A kérdező kommentje:
#8: Nem vagyok kidolgozott, de szálkás és edzett (futás, túrázás, kerékpározás, ami mozgás, mind jöhet). Nem vagyok magas, de túl alacsony sem (175 cm). Nem öltözöm 100 ezres ruhákba, de azért összehányva sem vagyok, erre is odafigyelek (főleg, ha ránézek a mai öltözékekre...) Naponta zuhanyzom, a hajam mosom, a borotvát használom (azt mondjuk minek...), parfümöt használok, ha az alkalom megköveteli, szóval ezzel mellé lőttél.
2021. nov. 14. 21:34
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!