Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Hogyan lehet vonzalmat ébreszt...

Hogyan lehet vonzalmat ébreszteni egy nőben? Hogyan tudom elérni hogy egy lánynak tetszek?

Figyelt kérdés

2021. nov. 17. 11:27
1 2
 1/12 anonim válasza:
Ugyanazért tetszenek a fiúk a lányoknak, mint fordítva. Szépnek kell lenni. Ha nem vagy az, valami mást fel kell tudnod mutatni, amiért megéri neki veled lenni. A viccesség a leggyakoribb, de sok fiú azt hiszi, ha hulyén viselkedik, attól vicces, szóval ezt nagyon könnyű bebukni. Valóban vicces csak okos ember tud lenni. A harmadik a szépség és a viccesség mellett az a magabiztosság, ha olyan ronda vaki, mint az ördög, de magabiztos, és nem az orrát lógatja, abba is beleszeretnek. Sajnos a jóság meg az odaadó viselkedés nem játszik, ezek nem ébresztenek a nőkben szexuális vonzalmat.
2021. nov. 17. 11:51
 2/12 anonim válasza:
Na álljunk meg egy szóra! Mi az, hogy valamit fel kell mutatni amiért megéri veled lenni? Vagy szeret a lány úgy ahogy vagyok vagy nem. Úgytudom, az igazi szerelem pont arról szól, hogy úgy szeretünk bele a másikba ahogy van, és a hibáival együtt fogadjuk el és így szeretjük. Ha én bármit is megváltoztatok akár a külsőmön, akár a tulajdonságaimon, pl vicces leszek csak azért hogy egy lány velem legyen, az már nem én leszek!
2021. nov. 17. 11:56
 3/12 anonim válasza:
De ha nincsenek erényeid, nem veled lesz a lány, hanem azzal, aki bír ilyen előnyökkel.
2021. nov. 17. 12:08
 4/12 A kérdező kommentje:
1# szerintem van benne valami, amit leirtal
2021. nov. 17. 12:09
 5/12 anonim válasza:
Olyan nincs, hogy igaz szerelem. Van szexuális vonzalom, vagy van barátság, vagy van anyagi előny. Erre a 3-ra alapulnak a párkapcsolatok. Ha 2 megvan belőlük egyszerre, a kapcsolat tartós lehet.
2021. nov. 17. 12:09
 6/12 anonim válasza:

Szerintem mindenkinek van vmilyen erénye. Meg koronként változó milyen erények divatosak. Ma valóban a szépség az ami magasan vezet, de azért ne vegyünk mindenkit egy kalap alá. Mindenkit más vonz. Ha kapcsolatot teremtesz vele rá fogsz jönni őt mi vonzza.

Lehet hogy hülyén hangzik, de engem nőként nagyon vonz az amikor tetszem valakinek. Teljesen odáig vagyok ha odáig vannak értem..

2021. nov. 17. 13:53
 7/12 A kérdező kommentje:
Elég ellentmondásosak a vélemények, máshol azt olvastam pl hogy nem jó nőnek megmondani, hogy tetszik neked!
2021. nov. 17. 14:34
 8/12 anonim válasza:
Megmondani, az semmit sem jelent, ilyet a szomszéd is mondhat, vagy egy idegen. Éreztetni kell, de nem tolakodóan. És figyelni, szívesen fogad-e. Ha nem, ne erőltesd. Az zaklatás.
2021. nov. 17. 14:38
 9/12 anonim válasza:

5

Nem értek egyet. Mi az hogy nincs igaz szerelem? Esetleg azt tudom elképzelni, hogy 10 emberől 9 nem találja meg azt, akit igazán, szívből tud szeretni úgy ahogy van, ezért beéri azzal, aki őt szereti anyagi javakért, erényekért vagy akit ő tud szeretni ezekért. Ezért menek tönkre a házasságok is, mert pár év alatt megszokják egymást és valami újra vágynak. Van igaz szerelem, csak nem mindenki találja meg.

2021. nov. 17. 15:05
 10/12 anonim válasza:

Intelligencia és pénz. Ezek a legjobb vágykeltők.

Szorosan ezután jön a kinézet.

Végül a gyámoltalan kisfiús viselkedés néha kivált anyai ösztönöket, de azok a csajok, akiket ezzel szedsz össze szerintem nem az, amit keresel :D

2021. nov. 19. 13:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!