Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mennyi esélye van a két...

Mennyi esélye van a két lánynak helyezést elérni a világversenyen?

Figyelt kérdés

Az egy a legnagyobb magyarországi szépségverseny győztese Totpeti Lili, Puerto Rico-ban lesz a verseny, a Miss World,

másik Jazmin Viktória, ő azt hiszem Izraelbe megy a Miss Univers versenyre.

Az én véleményen szerint nem sok esélyük, de azért kiváncsi vagyok hogy gondoljatok.



2021. nov. 16. 07:31
A kérdező szavazást indított:
Van eselyuk
Kicsi esélyük van
Semmi eselyuk
Nem tudom
15 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Alapból nem csúnya lányok, viszont esélyük sincs. Valószínűleg mind láttunk már szebb lányokat az utcán. Sajnos sosem a tényleg legszebbeket indítjuk.
2021. nov. 16. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Én is így látom, pedig azért lettek volna korábbi versenyekben nagyon szep lányok, pl csonka Rebeka, neki talán lett volna esélye egy világversenyen
2021. nov. 16. 09:30
 3/4 anonim ***** válasza:
81%

#1: Én eleve butaságnak tartom a szépségversenyeket. Egy olyan győztest nem láttam még, akinél ne ismernék szebbet.

Eleve egy rémesen szubjektív dologról van szó. Emellett nemzetközi szinten sokat számít az, hogy a zsűri milyen kultúrkörből származik. Egy átlagos európai mást fog szépnek látni, mint mondjuk egy átlagos fekete-afrikai, vagy kelet-ázsiai.

Na, meg persze a legnagyobb hülyeség, hogy ez soha nem a szépségről szól, hanem hogy hogyan tudsz benyalni a zsűrinek.

2021. nov. 16. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

[link]

Ennek a csajnak konkrétan nem szép, travis arca van, széles az orra, férfias az álla. Nem is értem.

A másik helyes, de nem szabványos szépség, nagyon távolülőek a szemei. Modellnek simán jó, de szépségversenyre túl karakteres.

Nem ismerem a felhozatalt, de elég esélytelennek tűnnek.

2021. nov. 18. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!