Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Van itt olyam lány, aki...

Van itt olyam lány, aki szívesen ismerkedne egy életvidám egyetemista sráccal? (Többi lent, 22/F)

Figyelt kérdés

Főként üzenetben írnék magamról (és ott írjatok ti is kérlek:D), de azért pár lényegesebb dolgot ide is leírok:

-Csak és kizárólag komoly kapcsolatot keresek

-Tényleg életvidám vagyok, kb semmin sem szoktam stresszelni vagy idegeskedni, és ebből eredően veszekedni sem:D

-Átlagos magasságom és testalkatom van, meg a koromnál fiatalabbnak nézek ki (üzenetben írok részletesebben erről is)

-Volt már több kapcsolatom, egyik majdnem három éves volt

-Képet/facebookot pár üzenet után megadok, amennyiben szimpatikusnak találjuk egymást

-Mindenkivel beszélek szívesen, de főként egyetemista, szintén átlagos testalkatú és nem fiús lányokat keresek, viszont tényleg írj nyugodtan, még ha nem is vagy ilyen vagy idősebb vagy egy kicsivel, mert úgy is szimpátia alapján dől el minden:)



2021. nov. 23. 14:09
 1/2 anonim válasza:
Milyen az az átlagos magasság és testalkat?
2021. nov. 23. 14:44
 2/2 A kérdező kommentje:
175cm és 75kg vagyok, az átlagos testalkat pedig szerintem ezekből már egyértelműen következik. Mondjuk amúgy 176cm itthon a férfi átlag magasság:'(, de cipőben annyi vagyok:D
2021. nov. 23. 16:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!