Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Lányok, nők s asszonyok. Ha...

Lányok, nők s asszonyok. Ha volt ma már 18 ismerkedős kérdés, akkor írnál a 19.-nek?

Figyelt kérdés

Nem számoltam meg a kérdéseket ellőttem, de beállok a sorba, annyian írnak itt sikersztoriról.

31 éves vagyok, kék karszalagot kaptam születésnél, és el is fogadtam ezt a szerepet. 180 magas (a mértékegységet rád bízom) vagyok, és 80 kg körüli eredményt szokott mutatni a mérleg. Átlagos testalkatom van, nem vagyok konditerembe járós arc, de heti 1-2 alkalommal hobbi szinten focizok.

A humor minden fajtáját kifejezetten szeretem, a társaságomban szeretik is, ha olykor valami kikívánkozik belőlem. Őszinteséget is várhatsz tőlem. Anyagi hátteremről csak annyit mondanék, hogy havi kétszer tele tudom tankolni az autót, akkor is ha nem akciós 3 hónapig.

Rágom a körmöm, egyéb káros szenvedélyem nincs. Mérleg a horoszkópom, és meglehetősen döntésképtelen, vagy legalábbis sokáig mélázó tudok lenni. Ergo sokáig mérlegelek dolgokat…

Nem bánnám ha csini lány(ok) írnának, tartalmas beszélgetést tudok ígérni, ha van válaszreakció.

Földrajzilag ez az üzenet Budapestről származik.



#kelkáposzta főzelék #Kockagolyó #Varangygerinc #Bmwisetta #Anikejobbmintazadidas
2021. nov. 25. 15:16
 1/2 anonim válasza:
Bocs, de szerintem nem jobb a Nike, mint az Adidas.
2021. nov. 25. 19:30
 2/2 anonim válasza:
Minden mondatodból sugárzik a görcsösség. Rettenetes, erőltetett. Inkább maradj egyedül, mintsem erőlködnöd kelljen bárki miatt is. Édes Istenem...
2021. nov. 25. 19:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!