Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Vannak itt olyan túlzottan...

Vannak itt olyan túlzottan racionális lányok, akik szeretnének egy 22 éves egyetemista sráccal ismerkedni? (Többi lent)

Figyelt kérdés

A túlzottan racionális alatt főként azt értem, hogy semmiben nem hisz csak a tudományokban (bár annak nem hinni kell:D).

Biztos furán hangozhat egy ilyen kérdés, de eddig minden exem hitt valamilyen (számomra) hülyeségben és még régen elfogadtam, de ennyi idősen és egyetemistaként a kuruzsló, horoszkópos és hívő csajoktól kiráz a hideg:D

Magamról üzenetben írnék bővebben, viszont annyit most is megemlítenék, hogy facebookot akár egyből megadok, viszont előtte azért írj pár sort magadról kérlek:D Meg több hosszabb kapcsolatom volt, szóval ebből következik, hogy nem problémáztam ezért exeimnek és nem is sértegettem őket, sőt, nagyon jól elvoltunk, a probléma más volt inkább, de ez már más sztori:D



2021. dec. 4. 16:44
 1/7 anonim válasza:
Az ezek említése alapvetően az egyik legrohasztóbb red flag, amit csak elképzelni lehet. Hogy várod el, hogy bárkit is érdekelj, ha már a bemutatkozásodban róluk kell egy teljes passzust elolvasni?
2021. dec. 4. 17:51
 2/7 anonim válasza:
exek
2021. dec. 4. 17:51
 3/7 anonim válasza:
Mi ezzel a probléma? Leírta hogy kit keres meg kit nem. Én is ilyen vagyok, nekem se kell bolond nő aki mindenféle hókuszpókuszokban hisz, teljesen érthető.
2021. dec. 4. 18:54
 4/7 anonim válasza:

Nem a hókuszpókuszokkal van a baj, azt nyilván egy normális ember sem szereti. Csak ezeknek valahogy mindig az szokott lenni a vége, hogy elmész vele valahova és hallgathatod az exeket. :D Melyiknek mi volt a dilije, miért borította ki a csávót, milyen lány nem kell neki biztos-biztos a világon. Aztán, ha valami lelki nyomorultat fogsz ki, akkor pedig 3 hét után azt, hogy ja, akármilyen dilinyós bolond is volt az ex, mégis az hiányzik, úgyhogy csá. :D

Szerintem itt az lenne a legkorrektebb, ha visszajönne ismerkedni, ha ismerkedéskor talán magáról mondana 1-2 dolgot, mert most még majdnem hogy többet tudunk számunkra irreleváns emberekről, mint róla, aki ismerkedni akar.

2021. dec. 4. 19:22
 5/7 A kérdező kommentje:

Érthető a probléma, hogy nem írtam magamról, de azért említettem meg, hogy üzneteben bővebben is írnék, meg facebookom is megadom, amit le lehet checkolni és ha nem vagyok szimpatikus, akkor természetesen ennyi volt az ismerkedés.


#4

Sajnálom a rossz tapasztalataid, de egyáltalán nem vagyok ilyen:D okkal szakítok valakivel és azzal az illetővel soha nem fog már működni a dolog, na meg nem is a múltban élek, nem panaszkodnék róluk, vannak izgalmasabb történeteim is:D

2021. dec. 5. 06:33
 6/7 anonim válasza:
Mit tanulsz?
2021. dec. 6. 00:58
 7/7 anonim válasza:
A földönkívüliekről mit gondolsz?
2021. dec. 8. 01:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!