Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Mik az online társkeresés...

Mik az online társkeresés lépései? El kéne hívnom egy randira? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Nagyon félénk és tapasztalatlan vagyok a kapcsolatok terén, mégis regisztráltam egy online társkereső oldalra, mert már szeretnék valakit magam mellé. Találtam is valakit akivel már kb 3 hete írogatunk (mondjuk 1 hét kimaradt benne, de Ő írt rám 1 hét után).

Tényleg csak írogatunk, mert napi 1-2 üzenet érkezik, mondjuk azok tartalmasak, hosszúak, több témát érintenek.

Nem tudom, hogy mi a következő lépés.

Nem is vagyok benne biztos, hogy Ő is úgy gondolja, hogy ebből valami komolyabb is lehetne.

El kéne hívnom egy randira? Vagy mit csináljak?

Köszi.



2021. dec. 5. 18:41
 1/4 anonim válasza:
Hívd el, mit veszíthetsz?
2021. dec. 5. 18:52
 2/4 anonim válasza:
Mielőbb hívd el találkozóra. Ha túl sokat vársz vele, akkor vagy megunja vagy vki más leakasztja. Ha meg elutasítja, akkor legalább tovább tudsz lépni.
2021. dec. 5. 18:53
 3/4 anonim válasza:

Ahogy mondják. Lefutottátok a levelezős ismerkedési kört, most jön a következő lépés. Hívd meg találkozóra. Nyilván itt még ne számíts szexre, ezért lakásra hívni nem is illik, mert azt nagy eséllyel félreértené.


Első alkalomra ideális a Cukrászda, teázó, max. étterem, mozi, színház kerülendő, mert ott nincs alkalom egymás megismerésére. A lényeg, hogy benyomást adj és kapj, eldöntsétek, hogy szeretnétek-e tovább lépni, vagy totál kiábrándultatok.

Legyen viszont egy-két határozott tipped, hogy hova menjetek, ne felejts el helyet foglalni, meg ilyesmi, ne akkor legyél határozatlan, hogy még egy programot se tudsz megszervezni.


Ha nagy csalódás, nagyon nem jön be személyesen, illetve barátként igen, de mint nő nem, akkor ezt szerintem illik megmondani tapintatosan, akkor nem hitegeted, és magadnak is megspórolsz egy kis feszengést, meg egy kis pénzt. Esetleg erre a randira hívó levélben őt is bátoríthatod, hogy nem sértődsz meg, ha élőben ellenszenves lennél, szóval az őszinteség jegyében nyugodtan szóljon. Csak mert gyakori az, hogy úgy búcsúznak el, hogy majd még lesz találka, aztán meg eltűnnek.


Az első randi ha jól sikerült, akkor mondd meg neki, hogy jól érezted magad, és figyeld, hogy ő mit válaszol. Cseréljetek telefonszámot is.

Egyeztessetek, hogy mikor találkoztok legközelebb...

2021. dec. 5. 22:50
 4/4 anonim válasza:

Hivd el randira.

En sokszor csinaltam ezt regebben mikor szingli voltam.

Az elso randi ami kritikus, ugyanis lehet hogy kepen nem jon at az amilyen a masik eloben. Az osszkep, a stilusa, modora, stb. Ha az elso randi jol sikerult es masodik randira is eljon akkor mar alakul valami de meg ne bizd el magad.

Nekem rengeteg elso randim volt es a legtobb lany nem akart masodszor talalkozni, pedig volt olyan akivel chaten jol elbeszelgettunk, eloben megsem voltam szimpatikus neki. Ezert irom hogy az elso ami kritikus. Nem is erdemes sokaig halogatni mert lehet honapokig tarsalogsz vele, de eloben meg csalodas er vagy teged vagy ot.

Ha viszakozik a randi otletetol akkor felejtos. Abbol alig ha lesz valami. En akikkel talalkoztam es alakult valami, akar csak masodik randi, csok, vagy csak talalkoztunk neha, azokat nem kellett gyozkodni, kerlelni hogy talalkozzanak velem.


A legjobb ha talalkoztok egy parkban, beultok valahova egy kavera, pizzara. Ne kolts sok penzt es ne vard el hogy rad sok penzt koltsenek. A lenyeg itt a szemelyes talalkozo hogy lasd a masikat.

En volt amikor csak ugy talalkoztam valakivel hogy az utcan setaltunk vagy lementunk a dunapartra, valakivel beultunk egy kavera, massal csak elmentunk kocsikazni, volt olyan akivel pont egy ingyenes fesztivalra mentunk kicsit nezelodni.


Azt, hogy a masik szerint hogy sikerult a randi, csak kesobb tudod meg mert senki nem fogja a szemedbe mondani hogy bocsi de ennyi volt.

2021. dec. 5. 23:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!