Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Van itt olyan lány, aki...

Van itt olyan lány, aki szeretne egy 22 éves egyetemista fiúval ismerkedni? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Privátban írnék inkább magamról, viszont cserébe ha szimpatikusnak találjuk egymást, akkor küldök képet akár 1-2 levél után magamról vagy meg is adhatom facebookom is.


Annyit azért még leírnék, hogy van tapasztalatom párkapcsolatok terén és nincsenek mentális problémáim, meg nem vagyok incel sem:D



2021. dec. 5. 08:23
 1/5 anonim válasza:
Az utolsó mondat biztató. Lesz jelentkező. Nekem ne írj
2021. dec. 5. 08:37
 2/5 anonim válasza:
Miért gyakorin keresel? Ott a Facebook
2021. dec. 5. 09:24
 3/5 anonim válasza:
Attól függ, hol élsz :)
2021. dec. 5. 10:47
 4/5 A kérdező kommentje:

#3

Budapest közelében lakok


#2

Mármint facebookon belül a társkereső vagy írjak rá random lányokra?:D Próbáltam egyébként régebben mindegyik társkeresőt, de akár milyen furán fog hangzani, gyakori mindegyiknél jobb:D egyedül a személyes ismerkedést nem múlja csak felül.

2021. dec. 5. 11:05
 5/5 anonim válasza:
Csak nyomi...
2021. dec. 5. 14:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!