Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Hogyan kezdjek vele el beszélg...

Hogyan kezdjek vele el beszélgetni?17f

Figyelt kérdés
Van egy lány aki mindennap mellém ül a busszon ,szivesen el kezdenék vele ismerkedni .Még nem szoltunk soha egymáshoz,pár ötlet amivel a semmiből hozzá tudnék szólni?nem akkarom hogy cringe legyen és egy bizonyos mondat után már be tudnám inditani a beszélgetést ha vevő rá.

2021. dec. 6. 16:57
 1/5 anonim válasza:

Szia Nu*i kell a kuki?


Aztán majd mondd rá valamit.


Normalis ember már rég elhivta volna meginni valamit! Felháborít , hogy 17 evesen ilyen eletkeptelen vagy!

2021. dec. 6. 17:13
 2/5 anonim válasza:

Köszönjük 1-es az építő jellegű választ


Kedves kérdező! Szerintem, nyugodtan megkérdezheted egyszer, hogy nem szeretne-e beszélgetni az úton. Tekintve, ha mindig melléd ül, akkor valószínűleg szimpatikus vagy neki :D

2021. dec. 6. 17:19
 3/5 anonim válasza:
szia, 18 éves lány vagyok, nekem elsősorban egy bok az ami nagyon jol esne es onnan lehetinditani a beszelgetest, ha zenet hallgat, akk megkerdezni h mit mi a kedvenc bandaja/enekese stbstb
2021. dec. 6. 17:26
 4/5 HaEv válasza:

Kedves Kérdező!

Ha minden nap melléd ül le, már gyanúsnak kéne lennie, hogy talán mindegy, mit mondasz neki. ;)

De oké. Mondjuk megkérdezheted, hova megy? Gondolom, suliba. Oké, melyikbe? ... Mit szeret benne, mit utál... És persze ugyanezeket te is mondd el neki magadról, hogy ne legyen vallatás-ízű.

2021. dec. 7. 11:21
 5/5 anonim válasza:
Teletelepítsd fel a telójára a pegazus szoftvert és már mehet is a hallgatózás.
2021. dec. 14. 05:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!