Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Egy új társaságba ahol pl...

Egy új társaságba ahol pl csak 1 embert ismerek, hogy kezdjek el beszélgetni?

Figyelt kérdés

Hogyan tudnek becsatlakozni a temakhoz? Egyszeruen nem megy, vegig azon idekeskedek hogy mit mondjak hogyan szolaljak meg hogy legyek szimpatikus, ezen gorcsolok vegig.

Kerlek hosszan fejtsetek ki a tanacsokat.

elore is koszonom



2021. jún. 16. 23:54
 1/1 anonim ***** válasza:

A társaság mit csinál? Mármint beültök valahova? Bulizni mentek? Házibuli? Sütögetés? Kirándulás? Állandó társaság? Vagy csak alkalmanként néha ilyen "összeverődés"?


Én személy szerint "felmérem" kicsit a társaságot, hogy vajon kivel jövök majd jól ki, és őt/őket szólítom meg. Ez mindig spontán témához kapcsolódó beszélgetés kezdeményezés, az adott helyzet adja. (Pl.szól a zene, ezt a zenét nagyon szeretem-te is?-igen, én is-és még miket hallgatsz?-hát ezt meg ezt-...) (Pl2. jó a háttered-köszi, én fotóztam-váó, nagyon szép. Mást is szoktál fotózni?-igen, szoktam ezt meg ezt is, bár nem vagyok profi-én is szeretek fotózgatni, mutassak párat?-...)

Buliban csak szimplán próbálok bevonódni a csapatba.

De van olyan is, hogy egy-egy tag az új társaságban pl "beülünk iszogatni, beszélgetni" szituációban megszólít engem.

Vagy van, hogy inkább csak figyelek, ha megkérdezik van-e bajom, csak annyit mondok hogy fáradt vagyok, mert túl sok igazából az új infó, a sok inger.

2021. jún. 17. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!