Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van egy lány aki nekem tetszik...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány aki nekem tetszik. Mind a ketten karatézunk. Tudnátok tanácsot adni milyen indokkal kezdjek el vele beszélgetni?

Figyelt kérdés
Van egy lány aki nekem tetszik. Mind a ketten karatézunk. Tudnátok tanácsot adni milyen indokkal kezdjek el vele beszélgetni?
2021. júl. 23. 18:25
 1/6 anonim ***** válasza:
75%
Óhhh... mikor az edzett testek összefonódnak... :-D
2021. júl. 23. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
együtt jártok edzésre? kérd meg, hogy pl. figyelje a katádat, adjon rá visszajelzést, ilyesmik
2021. júl. 23. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
80%

Pl.:"Szia, látom Te is karatézol. Mióta? Miért kezdtél hozzá, Nagyon érdekel? Voltál már versenyen? Hol? Volt helyezésed? Tényleg volt? Igen. Gratulálok. Nem voltál? Sajnálom. Még én sem voltam, de rajzolódik valami. Én már voltam...".

Elég ennyi beindításhoz?

Kibővítem: "Messziről jársz ide a tréningre?, Barátnőidet nem érdekli? Stb.".

2021. júl. 23. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha szimpatikus vagy neki, kis túlzással mindegy lesz, hogy mivel szólítod meg. A téma lehet bármi, kezdve az időjárástól, egészen a sportig. Ha már beszélgettetek valamennyit, hazakísérheted edzés után, vagy a napi fáradalmakra hivatkozva meghívhatod egy üdítőre.:)
2021. júl. 23. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
4%
Vágd "véletlen" fejbe aztan kerdezd meg hogy jol van e..edzes vegen oda mesz megkerdezed megegyszer aztan mar indul is a beszelgetes...tiszta romkom:D
2021. júl. 24. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
27%
Megmondod neki milyen jól karatézik mióta stb , ha bejössz neki onnantól a dolog megy magától
2021. júl. 24. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!