Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Így aztán tényleg nem találhat...

Így aztán tényleg nem találhatok magamnak párt?

Figyelt kérdés
41 éves férfi vagyok. Régen társkeresőztem, de sajnos a túlsúlyom miatt elútasításokat kaptam. Belefogtam a fogyókúrába, és edzésekkel, valamint kevesebb kalóriabevitellel sikerült leadnom 40 kilót. Most viszont a hasamon lóg a bőr (nem nagy mértékben, de látványos.) Gondolom, ez megint egy olyan tényező, ami miatt hiába is próbálkoznék, mert hát, ha azt nézzük, nem egy szívderítő látvány. Erről mi a véleményetek?

2021. dec. 8. 13:51
 1/9 anonim válasza:
Nem szégyen a plasztakia műtét, pár száz kilóból megoldják neked. Mellesleg az önbizalmad is nő, ha nem utálod ahogy kinézel.
2021. dec. 8. 13:57
 2/9 anonim válasza:

Hirtelen adtad le a kilókat! Ha lassabban adtad volna le, akkor nem lógna rajtad. Ugyan nem értek hozzá, de úgy tudom szép lassan majd alakul magától.


Függetlenül ettől gratulálok az akaraterődhöz és az eddig elért sikeredhez!

2021. dec. 8. 14:00
 3/9 A kérdező kommentje:
Nem plasztikáztatom, mert meg marad. És azt meg végképp nem akarom. Hát, mindegy. Így jártam. Csöbörből-vödörbe.
2021. dec. 8. 14:09
 4/9 A kérdező kommentje:
*heg marad
2021. dec. 8. 14:09
 5/9 anonim válasza:
Igaz ugyan, hogy heg marad, de az alak kedvező irányban változik. Egyébként meg önmagában semmiféle testi hiba nem akadálya a párkapcsolatnak, ha az valódi érzelmeken alapul (és kiért ne alapulna).
2021. dec. 8. 14:53
 6/9 anonim válasza:
Esetleg ha nem egyből ágyba akarnál menni valakivel, hanem előbb megismerni, megszeretni egymást, akkor lenne esély arra, hogy elfogadja ezt is az illető.
2021. dec. 8. 14:54
 7/9 anonim válasza:

#2 ez így nem igaz. Adott súlyfelesleg felett akármit csinálhatsz, a fejed tetejére is állhatsz, akkor is lógni fog a bőröd fogyás után. Egész egyszerűen kinyílik hízáskor, és ha átlép egy határt, soha az életben nem fogja visszanyerni a régi alakját. Szóval a kérdező max akkor tudta volna ezt elkerülni, ha nem hízik meg.


Véleményem szerint egyébként sokkal inkább lógjon a hasadon a bőr, mint legyen rajtad 40 kg súlyfelesleg... Max az önbizalmad maitt jelenthet akadályt, de ha nem lógna a bőröd, akkor találnál magadon más hibát, ami miatt azt éreznéd, hogy nem vagy oké. Dolgozz az önértékelésen úgy, mint a testeden, és akkor nem lesz gond.

2021. dec. 8. 15:02
 8/9 anonim válasza:
Szerintem más nem lesz annyire elfoglalva a lógó bőrrel, mint te. Vagyis, most mondhatod azt, hogy 'a lógó bőr miatt nem tudok senkit se találni', viszont ez nem igaz. Ha nehezen tudsz párt találni, annak más oka lesz valószínűleg. Mármint, amikor elkezdesz valakivel ismerkedni, és komolyan gondoljátok mindketten, akkor nagyon felszínesnek kell lennie ahhoz, hogy amint meglássa a testedet ruha nélkül, rögtön visszatáncoljon. Szerintem ha valaki komolyan kedvel, és nem csak a külsődért akar megismerni, akkor ilyen kis dolog miatt nem kéne visszatáncolnia.
2021. dec. 8. 16:37
 9/9 anonim válasza:

Tesó, akár lóg a bőröd akár nem, de heg van ott, attól még büszke lehetnél az eredményre, nem kéne úgy tekintened a végeredményre mintha valamit elbasztál volna. Én pl. striákkal vagyok teli, a hízás miatt is striás lett a hasam, aztán a fogyás miatt is. Kb. úgy nézek ki, mintha egy tigris megkarmolt volna, de leszarom, büszkén viselem.


TL;DR: Nem kell ennyire túlgondolnod.

2021. dec. 8. 16:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!