Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

TheMatyi02 kérdése:

Hogy találhatok párt?

Figyelt kérdés
Minden lány divatosan öltözik szakadt nadrág Vans os cipő és még sorolhatnám. Én is megtehetném de nekem nem tetszik. Egy sima cipőben járok általában Adidas egy farmer és egy ing vagy póló. Manapság a lányok keresnek párt, nem a fiúk udvarolnak. Ha várok lesz barátnőm, úgy hogy nem öltözők úgy mint az összes többi? Látom hogy van egy fiú banda mind ugyanúgy néznek ki. Ezzel akarok kitűnni, hogy nekem más a stílusom. Hol lehet olyan lányt keresni aki szeretni is tud és nem a ruha és öltözet értéke diktál?? Egyszerűen lövésem sincs.

2018. máj. 18. 00:53
 1/7 A kérdező kommentje:
Mellesleg itt a facem. Aztmondják szép vagyok 18 ével létemre. Facebook.com/RealBlant
2018. máj. 18. 01:04
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Faced alapján ugyanolyan tömegember vagy mint akik közül ki akarsz tűnni, az írásod pedig nem tükröz kiemelkedő intelligenciát, így nem is értem miért vársz arra, hogy egy lány odamenjen hozzád(?). Vagy te mész oda valakihez vagy nem lesz barátnőd, ilyen egyszerű.
2018. máj. 18. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ne itt akarj ismerkedni. Legyen tököd fiam és állj a sarkadra már ha olyanok van.
2018. máj. 18. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

" Manapság a lányok keresnek párt, nem a fiúk udvarolnak"

Ez baromság, a félénk, szelíd kedves lányok nem fognak senkinek udvarolni , inkább elbújnak és szomorkodnak.

Tessék meghódítani azt, aki tetszik.Pont.

2018. máj. 18. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a biztatást, de nem az az ember vagyok aki nagyon eljárkál inni stb. Egy évbe van 2 vagy 3 szor BlloseStock Fest és annyi.Valószínűleg ez is közre játszik.
2018. máj. 18. 15:52
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nehogy már nem járkálsz kávézókba? Olyan hülye vagy akár az utcán is meg tudsz ismerni egy lányt… Nem kötelező bulikba járni! Ha valaki valamit akar azt meg is kapja aki csak fittyet hány az egészre az ne is csodálkozzon!
2018. máj. 18. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Badoo.Feleségemmel ott ismerkedtunk meg.7 éve.Légy őszinte a nőkkel.Ez nagyon fontos.Szivesen.
2018. aug. 6. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!