Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Csak szerintemm tett jót az...

Csak szerintemm tett jót az oltás ellenesség/oltás pártiság az ismerkedésnek? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Ezt abból gondolom, hogy azért ez egy hatalmas szűrőkémt működik és nyílván nem garantál semmit, de legalább a gondolkodásotok hasonlítani fog valamennyire. Régen azért kellett pár téma, ami után biztosabb lehetett benne az ember, hogy legalább kicsit hasonlóan látjuk a világot, de most egy témából megoldható ez:D


(Direkt nem foglaltam állást egyik oldal mellett sem, mert nem ez a kérdésem lényege)



2021. dec. 9. 08:45
1 2
 11/12 anonim válasza:
Nettó baromság ! Az egyik oldal kételkedik ami teljesen érthető a másik oldal meg rohan mert orsós azt mondta! Aki ezmiatt ítél meg embereket az egy idióta! El kell fogadni,hogy én így láttam jónak ő meg úgy látta jónak ennyi!
2021. dec. 10. 14:58
 12/12 anonim válasza:
#11: Utálom "orsóst", de be vagyok oltva, háromszor. Erre varrjál gombot.
2021. dec. 12. 11:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!