Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Visszahúzódó lányok, mit...

Visszahúzódó lányok, mit gondolnátok, ha egy férfi leszólítana titeket egy tömegközlekedési eszközön?

Figyelt kérdés

2021. dec. 14. 14:40
 1/8 anonim válasza:
Nem a legmegfelelőbb hely ismerkedésre.
2021. dec. 14. 14:46
 2/8 anonim válasza:
Ha jó kedvem van és szimpi akkor eldumálnék vele, úgyis csak nézni szoktam ki az ablakon vagy chatelek ha van kivel. De ha pl idegen helyre utazok vagy épp stresszelek valamin akkor nem biztos hogy pozitívan állnék a dologhoz.
2021. dec. 14. 14:50
 3/8 anonim válasza:
hármas: Csak óvatosan. Egy szép pofi is ki tud belezni, vagy egy ronda, aki neked nem tetszik is tud virágot adni kedvességből.
2021. dec. 14. 17:02
 4/8 anonim válasza:
#4 vagy egy olyan ronda aki azert belezi ki mert ekkora egy taplo paraszt (a csaj) :D
2021. dec. 14. 17:04
 5/8 anonim válasza:
ötös: Az is egy opció... (nem számomra)
2021. dec. 14. 17:08
 6/8 anonim válasza:
#6 ezert van a gta,Manhunt meg a horrorfilmek meg ezek, hogy ott eljuk ki szadista vagyainkat :D Vagy nem? Nyehehehe
2021. dec. 14. 21:39
 7/8 anonim válasza:
hetes: Nekem nincsenek szadista vágyaim.
2021. dec. 14. 21:51
 8/8 anonim válasza:

Ez helyzettől függ, ahogyan a 2-es is írta.

Ha például sokan vannak a tömegközlekedési eszközön, mindenki csendben van és hirtelen elkezdene beszélni egy srác hozzám, úgy hogy mindenki (ha nem is láthatóan, de) figyelné a beszélgetést, akkor az engem, zavarna. Illetve az is, ha van más ismerősöm a járművön.

De ha mások is beszélgetnek, vagy nincs tömve a jármű kíváncsi emberekkel, éppen nem stresszelek semmin és a srác/férfi se nyomul túlságosan, illetve valamilyen szinten szimpatikus, akkor még az is lehet, hogy örülnék a közeledésének.

2021. dec. 15. 19:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!