Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Hogyha az anotalk és gyk is...

Hogyha az anotalk és gyk is alkalmatlan társkeresesre akkor milyen oldalak vannak, amik tényleg kiszolgálják ezt a lehetőséget?

Figyelt kérdés

Eddig mindenkitől azt hallottam, hogy anotalkon csak szexchatelni lehet( kipróbáltam, és sajnos igaz) a gyk-n meg valamiért úgy tűnik feleslegesen létezik ez az ismekeredés kategória, mert senkit nem hajlandóak itt komolyan venni.

Társkeresőkön kb mindenki szexkapcsolatot keres, ha esetleg lehet találni nagy nehezen normális lányt, egy idő után úgy sem fog válaszolni, gondolom lányoknak azért bőven van ott miből válogatni.

Ezek szerint egy olyan oldal sincs, ahol normális lányokkal lehetne ismerkedni?



2021. dec. 25. 20:40
 1/7 anonim válasza:
Férfiként nehéz. Bár a tinderen én meg csak olyan lánnyal találkoztam aki komoly kapcsolatot keres. Pedig az én életembe most pont nem az ami belefér (rengeteget vagyok külföldön), és pont hogy szexkapcsolatot nem találtam.
2021. dec. 25. 20:44
 2/7 anonim válasza:

Lépj túl a szexen. Szexből lehet kapcsolat, de kapcsolatból nem biztos hogy jó szex is lesz.

Kötetlen ismerkedés aztán alakul. Legrosszabb esetbe volt egy jó estéd.

2021. dec. 25. 21:32
 3/7 anonim válasza:
Anotalk, szexchat? Taníts...
2021. dec. 25. 21:43
 4/7 anonim válasza:
Gyűlések, tüntetések.
2021. dec. 25. 22:21
 5/7 anonim válasza:
Én a jelenlegi párommal Tinderen jöttem össze. Egy jó estének indult, de végülis 3 éve már együtt vagyunk :D össze is költöztünk az első évfordulónk előtt kicsivel.
2021. dec. 25. 22:27
 6/7 anonim válasza:

Nem az oldalakkal van a gond, hanem hogy nincs értelme használni őket. Olyan mintha lottóznál: mikor több száz, ezer pali írkál egy nőnek és küld tonnaszámra üzenetet napi szinten, akkor hogy lennél megbecsülve azért aki vagy? Azért amit írsz, amit kigondolsz? Miért érdekelné bármelyiküket is, hogy ki és milyen vagy?


Ezért nincs értelmes oldal, nem a felépítésük a rossz.

2021. dec. 26. 04:00
 7/7 anonim válasza:
Régen ez az oldal jobb volt ismerkedésre... Nem volt mindenhol internet...
2021. dec. 27. 08:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!