Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » A Tinderen a fiatalság és a...

A Tinderen a fiatalság és a 30+-os, senkinek sem kell korosztály ismerkedik?

Figyelt kérdés
Vagy milyen embereket találni rajta? Esetleg, aki használja, le tudná írni a tapasztalatát? Első sorban a nők véleménye érdekelne, hogy milyen pasikat találni ott. :)
2022. jan. 7. 10:14
 1/8 anonim válasza:

Én a 30+os (bár alig) vagyok. De nem "senkinek sem kellek" mivel eddig is voltak kapcsolataim, sok éves is.

Egy hete vagyok Tinderen, és ahhoz képest h mindig picsognak a pasik, nekem már első nap volt matchem

2022. jan. 7. 10:20
 2/8 anonim válasza:
Ott is van mindenféle korosztály. A 30+os pedig még egyáltalán nem a senkinek nem kell kategória. Nyilván nem a tinikkel egy korosztály. De ismerkedés szempontjából még nagyon is aktív korosztály. Úgy írsz róluk, mintha öreg nyugdíjasok lennének :D
2022. jan. 7. 10:31
 3/8 anonim válasza:
Amennyire én látom (nekem nincs profilom, de a környezetemben sokan használják) inkább fiatalok, tizenévestől kb 35-ig, de van negyvenes ismerősöm is, aki tinderezik. Persze gondom olyanok fognak felugrani, akik az általad beállított korcsoportba tartoznak.
2022. jan. 7. 10:38
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Jajj, neeem, én is pont 30 vagyok és gondolkodom, hogy kipróbálom, csak érdekelt, hogy milyen a felhozatal, mert a társkeresőkön szinte kivétel nélkül olyan emberek voltak...de egyáltalán nem ledegradálónak szántam.

2022. jan. 7. 10:41
 5/8 anonim válasza:

Nekem az a tapasztalatom, hogy nagyon sokan csak a saját egojuk fényezése miatt vannak tinderen. Nem keresnek senkit, jó a jelenlegi életük, de azért felteszik magukat a "piacra" hogy lássák mennyire keresettek még.

Aztán tényleg van egy 30+os, gyerekes korosztály akik kész elképzeléseikbe keresnek bele passzoló pasit. Van már egy kialakult életük amit nem akarnak feladni, megváltoztatni. Ha esetleg valaki ebbe beleillik akkor jó, jöhet, hanem akkor tudjuk félre.

2022. jan. 7. 10:58
 6/8 A kérdező kommentje:

5-ös, ezt nagyon jól megfogalmaztad, magamra ismertem igazából :D

Hát, kipróbálom, aztán majd alakul valami hátha...

Köszönöm a válaszokat!

2022. jan. 7. 11:03
 7/8 anonim válasza:

3 éve is tindereztem és badooztam, majd fél éve ujra felmentem rájuk.

A felhozatal vegyes. Vannak bekézelt, csunya emberek, de a szép eszes kedves emberek is vannak fent. Igaz én férfiként a noi oldalt látom, de frodítva is igaz szerintem. 3 éve, és fél éve is találtam rajtuk komoly kapcsolatra valo kedves, helyes, normális csajt.

A felhozatal szerintem tobbet fugg a lakhelyedtol. Budapest abszolut nyero, utána a nagyobb városok is még okés, faluhelyen már kevesebb az ember.

Szerintem simán van ott jo ember. Csak jol kell keresni, es nem szabad úgy nekifutni, hogy egy nap alatt lesz valakid. Néha felnézel, huzogatod jobbra majd valaki osszejon. Aztán ha nem szimpi még se mész tovább. Nem szabad tul gorcsosen csinálni. Sokan azért unják meg a sikertelenség után.

2022. jan. 7. 15:33
 8/8 anonim válasza:

#5.. jah.. 1-3 gyerekes anyukák szeretnék betenni a seggüket valami pasinál a már felépített tutiba :D :D :D


a többi az instagram követőt keres, vagy egy képe sincs és csak unatkozik. :D



a kevés kivétel nagyon ritka.

2022. jan. 8. 17:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!