Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Lányok, ti bulikban ismerősökk...

Lányok, ti bulikban ismerősökkel vagy ismeretlenekkel szoktatok kavarni? (nem szex) És utána hogy álltok egymáshoz, ha mondjuk találkoztok az utcán vagy egy újabb buliban?

Figyelt kérdés

2022. jan. 18. 17:46
 1/6 anonim válasza:
Mit értesz kavarás alatt?
2022. jan. 18. 18:55
 2/6 A kérdező kommentje:
Hát amiket így bulikban szokás pl.: smárolos, tapizás, meg ilyenek
2022. jan. 18. 19:08
 3/6 anonim válasza:
én mindig azt hittem hogy a kavarás az inkább flörtölés. Mindig tanul valami újat az ember. Mondjuk soha nem használtam ezt a szavat, ahogy buliztni sem nagyon voltam és nem is vágyok rá. Tehát a válasz a kérdésre, hogy mivel nem járok szórakozóhelyekre, nem kavarok ott senkivel.
2022. jan. 18. 19:40
 4/6 anonim válasza:

Én nem szoktam buliban kavarni, egyszer kavartam egy sráccal, akivel amúgy már facebookon beszélgettem egy ideje, flörtölgettünk előtte. Utána meg elhívott randizni és össze is jöttünk.:D ( azóta szakítottunk)

Viszont vannak olyan barátnőim, akik egy buliban kavartak már akár 3 sráccal is🙃😅 Nem teljesen idegenekkel, de utána később általában kínos szituációk szoktak kijönni belőle😬 (ha emlékeznek egyáltalán rá🤦🏼‍♀️)

2022. jan. 18. 20:14
 5/6 anonim válasza:
Kicsit zavarban vagyok ilyenkor :D
2022. jan. 18. 21:46
 6/6 anonim válasza:
#4 baratnoid szamait ird meg 53/F
2022. jan. 18. 21:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!