Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Van itt olyan lány, aki...

Van itt olyan lány, aki Veszprém megyében, vagy a szomszédos megyékben él és ismerkedni szeretne?

Figyelt kérdés
30f
2022. jan. 30. 17:29
 1/10 anonim válasza:
Úgyse találsz itt senkit aki ír, ha meg mégis akkor eltűnik 2 nap után. Hagyd a picsába ezt a helyet, alkalmatlan párkeresésre.
2022. jan. 30. 18:46
 2/10 A kérdező kommentje:
Sejtettem, de a Tinder meg a többi is pont ugyan ez, gondoltam egy próbát megér.
2022. jan. 30. 18:51
 3/10 anonim válasza:
Tinder, badoo meg társai televannak fake profilokkal, vagy akkorák ott az igények, hogy még a legrondább csaj is modell pasit akar magának. Sajnos ez az egész internetes ismerkedés egy nagy lutri, nagyon nagy szerencse kell hozzá, hogy kifogj egy normális nőt.
2022. jan. 30. 18:55
 4/10 anonim válasza:
Egyet értek ez a hely egy borzalom.
2022. jan. 31. 14:44
 5/10 anonim válasza:

A Tinder meg a Badoo még szarabb. Szerintem azok tuti kémprogramok is egyben, míg ez csak talán adja el az adataidat a kormánynak.


A névtelenség itt csábító, meg talán jobb a nemek aránya.

2022. febr. 1. 13:36
 6/10 anonim válasza:
Hármas, ideje kondiba járni :)
2022. febr. 28. 01:53
 7/10 A kérdező kommentje:
Én is járok heti 4-5ször, de mégse segít, bár nem azért kezdtem el.
2022. febr. 28. 12:08
 8/10 anonim válasza:
És normálisan edzel, vagy csak pont addig, amíg elfáradsz? Vagy mit nem segít? Nem nézel ki jobban? Mert ha normálisan feledzi magát az ember, és jó képeket rak ki, akkor bőven lesznek matchei. Nekem átlagosan 3 4 hetente van legalább egy kalandom, de volt olyan, hogy egy hétvége alatt 2 lánnyal dugtam péntek meg vasárnap, szombaton meg találkoztam azzal, akivel azt hittem komolyan alakulnak a dolgok. Na mindegy. Egyébként komolyat ott tényleg nem nagyon lehet találni. Én komoly kapcsolatot itt találtam gyakorin, már fél éve együtt vagyunk :D.
2022. febr. 28. 13:41
 9/10 A kérdező kommentje:
Jobban nézek ki, nagyon sokan mondják régi ismerősök, akikkel ritkán találkozok, hogy mennyire kipattintottam magam, meg hogy biztos kokszolok, pedig sose nyúltam ahhoz.. Kisebb vidéki város, nem találkozott a kereslet a kínálattal, hát ez van :)
2022. febr. 28. 19:23
 10/10 A kérdező kommentje:
Az igazsághoz hozzátartozik én is kavargatok pár hetente egy egy csajjal, de tényleg nem találkozott a kereslet meg a kínálat.
2022. febr. 28. 19:23

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!