Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Miért törölnek Tinderen, ha...

Miért törölnek Tinderen, ha pár napig nem írok vissza?

Figyelt kérdés
Letöltöttem a Tindert valamelyik este, használtam is, lettek matchek, másnapra többen is írtak. Voltak aranyos fiúk, akik hosszabb, egyedibb üzenetet küldtek, nekik én is korrekt választ szerettem volna írni, a munkahelyi nyüzsgésben viszont erre nem volt időm, ezért vártam vele munka utánig, akkor viszont közbejött egy sürgősebb intéznivaló, így csak az azt követő napon, szintén munka után volt időm megnyitni az appot. És akkor láttam, hogy eltűntek az üzenetek. :D Ti azonnal szoktatok válaszolni? Vagy ilyenkor, ha nincs időtök, visszaírtok, hogy "bocsi, később tudok válaszolni"? Mert ez is eszembe jutott, de olyan idétlennek éreztem... És nem számítottam rá, hogy ennyire türelmetlenek az emberek. :)

2022. febr. 3. 20:37
1 2 3
 1/27 anonim válasza:
Nem teljesen értem. Elolvasni volt időd a hosszabb üzeneteket, de válaszolni már nem? Fura, na mindegy. Én anno pont leszartam, ha valaki nem írt vissza, ment a lista aljára és egy idő után el is tűnt, nem foglalkoztam vele. Nyilván senki nem várja el, hog a tindert lesd egész nap és azonnal válaszolj, de egy nap alatt azért csak lehet írni egy pár sort, az fél perc és kész.
2022. febr. 3. 20:47
 2/27 anonim válasza:
#2 pedig töröld csak ezeket a majmokat, mert pont ebből fognak tanulni, hogy nem csak a seggüket nyalják a férfiak hanem őket is semmibe tudják venni :)
2022. febr. 3. 21:00
 3/27 A kérdező kommentje:
Egyébként igen, sebész rezidens vagyok. :) És pont ezt a lényeg, hogy nem pár szóban akartam lerázni azokat, akik a "mivel foglalkozol?" vagy "milyen heted van?" kérdéseknél többet és valamivel mélyebbet írtak. De mindegy akkor. :)
2022. febr. 3. 21:03
 4/27 anonim válasza:

Én sem szoktam azonnal válaszolni. Van, hogy napokig eszembe se jut, hogy használok társkeresőt.

Más kérdés, hogy nekem nem írnak többen egy nap alatt, sőt, gyakran hetekig nincs semmi, könnyű is elfelejteni.

2022. febr. 3. 21:08
 5/27 anonim válasza:

Off:

Egyáltalán hogy kell benne törölni a beszélgetést???

2022. febr. 3. 21:09
 6/27 A kérdező kommentje:
#6: elvileg a matchet tudod törölni egy kis pajzs ikonnal, és akkor eltűnik a beszélgetés is.
2022. febr. 3. 21:12
 7/27 A kérdező kommentje:
Mondjuk nem is értem, hogy ennek a funkciónak mi az értelme. Ameddig nem zaklat a másik fél, minek törölni? Pláne két nap után. 😅
2022. febr. 3. 21:16
 8/27 anonim válasza:
Vannak ilyenek, gondolom ők már frusztráltak eléggé aztán inkább törlik minthogy azon idegesítsék magukat hogy "írok normálisan, erre már 2 napja nem válaszol"
2022. febr. 3. 21:20
 9/27 anonim válasza:

#7 köszi

Engem zavarnak a félbehagyott beszélgetések, meg van akit szegényt véletlen húztam jobbra..

2022. febr. 3. 21:20
 10/27 anonim válasza:

Ha valaki napokig nem használja a tarskeresot, az egyáltalán miért van fent?


Egyébként igen, engem is zavar, hogy nem írnak vissza. Bőven elég lenne egy “sajnos sok a munkám de este/reggel stb. válaszolok” és kész. Nem kell minden pillanatban fent lenni, de ez a napokig nincs reagálás nehogy már normális legyen…

2022. febr. 3. 22:33
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!