Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Van olyan társkereső aminek...

Van olyan társkereső aminek értelme is van és ingyenes?

Figyelt kérdés

2022. febr. 5. 19:59
 1/8 anonim válasza:

Gyakori:D Persze csak fiúként (23/f) tudok nyilatkozni erről. Ha normális vagy, őszinte, tudsz írásban hosszan kommunikálni és nincsenek pszichológiai problémáid, akkor gyakorin is találni fogsz magadnak nagyon normális csajokat.

Cink vagy nem cink, de az eddigi legnormálisabb és leginkább hozzám illő lányokkal itt beszélgettem, meg innen jutottam el randira velük (meg volt páromat is innen ismertem meg).

Persze gyakorinak is megvannak a hátrányai, de sokkal jobbak a lehetőségeid, mert ha srácként átlagosan nézel ki és nem tudsz kitűnni valamivel, akkor a kép alapú társkeresőket elfelejtheted. Anonim oldalakon meg kanos srácokat fogsz találni, ha néha lányokba futsz, akkor meg egyáltalán nem biztos, hogy pont a te korosztályod és pláne nem biztos, hogy szimpik lesztek egymásnak.

2022. febr. 5. 20:11
 2/8 anonim válasza:
Wow, 1es hogy sikerült itt neked?
2022. febr. 5. 20:30
 3/8 anonim válasza:

#2


Röviden leírva:

-igazak rám a válaszomban leírt tulajdonságok

-volt már hosszabb kapcsolatom mielőtt gyakorin kezdtem el ismerkedni

-egyetemista vagyok (ami nem tudom mennyire előny, de a legtöbb lány akivel beszéltem tervezett egyetemre menni vagy már egyetemen tanult)

-vannak határozott terveim/céljaim a jövőre nézve

-nem csak annyit írtam ki, hogy x/f és szeretnék ismerkedni, hanem mindig írtam bővebben magamról, a külsőmről is adtam leírást és képet meg facebookot már nagyon az elején küldtem (amire nyílván nem vártam el viszonzást egyből, csak fontos volt a bizalom miatt)


Persze van több dolog is ami miatt sikerrel jártam, de ezek voltak azok, amiért rám írtak egyáltalán a lányok, a többi csak utána derült ki rólam, így annyira nem lényeges.

2022. febr. 6. 00:16
 4/8 anonim válasza:
Nincsen sajnos
2022. febr. 6. 03:03
 5/8 anonim válasza:

Hmm, akkor lehet megpróbálom én is 😃

Kb minden igaz rám amit írtál, hosszabb kapcsolatom nem volt még egyedül, de ezen jó lenne változtatni.

Eddig innen csak úgy beszélgettem emberekkel, hogy valami komment/kérdés alapján elkezdtünk dumálgatni, aztán átmentünk más platformra is de az igazából csak barátság lett mindenkivel.


Na majd ne lepődjetek meg ha valamikor a közeljövőben érkezik egy, a tiédhez hasonló kérdés 🤣

2022. febr. 6. 08:10
 6/8 anonim válasza:

Ingyenes, normális, egy kicsit kevesen vannak:

[link]

2022. febr. 6. 11:10
 7/8 anonim válasza:
nincs
2022. febr. 7. 16:57
 8/8 anonim válasza:

Az előző előtti linkról lebeszélnélek. De de tudod... Én kifejezetten felszínes, butácska nőket találtam ott, amelyik esetleg nem az volt, az meg rohadtul válogatós és szőrszálhasogató.

Itt a gyakorin nagyobb az esély, pedig itt se könnyű.

2022. febr. 8. 00:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!