Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Randiznátok, együtt lennétek...

Randiznátok, együtt lennétek olyan sráccal, aki náci eszméket vall, de a hétköznapokban normális, és veletek is kedvesen viselkedik?

Figyelt kérdés
( nem én vagyok a srác, a kérdés elméleti, nem is provokáció. Szimplán érdekel. )

2022. febr. 17. 13:53
1 2 3 4 5
 31/45 anonim válasza:
Nem, de jól összeveretném a fiú barátaimmal. :D
2022. febr. 20. 16:32
 32/45 anonim válasza:

#31.

A nácik hamarabb intéznék el a te fajtádat. :D

2022. febr. 20. 16:51
 33/45 anonim válasza:
#32 Ja, mert ha fehér vagy, akkor kötelező pártolni a nácikat, mi? 🤣 Az ilyeneknek nincsenek barátaik. Amerikában ezek szoktak iskolai lövöldözést rendezni, aztán meg azzal jönnek, hogy ki voltak közösítve. 😂😂
2022. febr. 20. 16:56
 34/45 anonim válasza:

#33.

Nevetséges vagy, de ne zavarjon. Te akartál itt összeveretni más embereket a politikai nézeteik miatt, nem mi kötöttünk beléd most sem.

2022. febr. 21. 06:06
 35/45 anonim válasza:
#34 Hozzád se volt szólva. 🤣 Én a kérdésre válaszoltam, te álltál belém, mert magadra vetted. :DD
2022. febr. 21. 13:41
 36/45 anonim válasza:

#35.

Én is válaszoltam a kérdésre egy korábbi válaszommal. Egyébként meg egy ilyen kérdésre egy egyszerű igennel vagy nemmel lehet válaszolni, ehelyett te jöttél kötekedni, hogy összeveretnéd. Itt is csak azt kerested, hogy mivel lehet provokálni azokat, akik más véleményen vannak, mint te.

2022. febr. 21. 17:52
 37/45 anonim válasza:
#35 Ha valaki kiír egy kérdést, akkor számoljon, hogy jön majd rá hideg/meleg. Nehogy már te szabd meg, hogy csak igennel vagy nemmel lehessen válaszolni. 😂 Majd mindjárt megsajnállak, hogy megsértettem a kis lelki világodat. Tudod, a nézeteidet te magad valasztod, de a bőrszínedet nem. Szóval nem kell itt áldozatnak allítani be a nácikat. 🤣
2022. febr. 21. 20:13
 38/45 anonim válasza:

#37.

Tudod, nem a bőrszínnel van a problémám, hanem azzal a viselkedéssel, amely bizonyos bőrszínek mellé társul. Az pedig egy undorító dolog, hogy valakit el akarnak hallgattatni a politikai nézetei miatt, amikor elméletileg "szólásszabadságban" élünk. Viszont veled nem érdemes vitába kezdenem, úgysem kíváncsi egyikünk sem a másikra. Remélem, nem ugrasz annyi miatt a kútba, mert nem tetszett neked néhány komment a Gyakori Kérdéseken. 😂

Egyébként meg az eldöntendő kérdésre továbbra is igennel, vagy nemmel lehet felelni, a többi mondatoddal pedig már nem a kérdésre válaszolsz. Általános iskola hatodik osztály.

Részemről ennyi volt, kár is erre pazarolnom az időmet.

2022. febr. 21. 21:53
 39/45 anonim válasza:

#38 Szólásszabadság, de nem következmények nélkül járó szabadság. 😂 Tehát szabadon gyűlölködhetsz, csak ne csodálkozz, ha attól még egyszer jól megrúgdosnak.


"Remélem, nem ugrasz annyi miatt a kútba, mert nem tetszett neked néhány komment a Gyakori Kérdéseken. 😂"


Egy kommentre se reagáltam, csakis a kérdésre, te b.sztad fel magad az én kommentemen, a nekem címzett válaszokra meg van jogom reagálni. :D


"Egyébként meg az eldöntendő kérdésre továbbra is igennel, vagy nemmel lehet felelni, a többi mondatoddal pedig már nem a kérdésre válaszolsz."


Továbbra se te szabod meg, hogyan szabad egy kérdésre válaszolni. Én megválaszoltam az elején, hogy nem, akkor te miért olvastad tovább? Ilyen erővel, akkor minden hozzászólóba köss bele, aki nem csak annyit reagált, hogy igen vagy nem. És az, hogy te itt vitázol velem, az mivel járul hozzá a kérdés megválaszolásához? 😂

2022. febr. 21. 22:23
 40/45 anonim válasza:

#39.


"Szólásszabadság, de nem következmények nélkül járó szabadság. 😂 Tehát szabadon gyűlölködhetsz, csak ne csodálkozz, ha attól még egyszer jól megrúgdosnak."


Más embereket testileg bántalmazni törvénybe ütközik, a véleményemet kimondani viszont (elméletileg) nem. Tehát ne aggódj, ha megrugdosol egy "csúúnya, gonosz" nácit, a börtönben majd te is kapni fogsz.


"Egy kommentre se reagáltam, csakis a kérdésre"


Na, nem mondod? Több kommentedet is nekem írtad válaszként. :D

Jogod van válaszolgatni nekem is, meg bárki másnak is, viszont ez már rég nem kapcsolódik a kérdéshez.


"Továbbra se te szabod meg, hogyan szabad egy kérdésre válaszolni. Én megválaszoltam az elején, hogy nem, akkor te miért olvastad tovább? Ilyen erővel, akkor minden hozzászólóba köss bele, aki nem csak annyit reagált, hogy igen vagy nem."


Te írtál szándékosan olyan dolgokat is a kommentedbe, amikre már nem volt kíváncsi senki. Az meg nem véletlen, hogy azokkal, akik egy sima nemmel feleltek a kérdésre, nem kötekedtem.


"És az, hogy te itt vitázol velem, az mivel járul hozzá a kérdés megválaszolásához? 😂"


Te sem írtál ide sok hasznos dolgot eddig.

Én pedig most adok egy rendes választ a kérdésre: IGEN, én szívesen randiznék egy ilyen sráccal.

A viszont látásra.

2022. febr. 21. 22:51
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!